6 вересня 2018 року у м. Варшаві (Республіка Польща) відбулася технічна робоча зустріч з представниками Головного офісу геодезії і картографії Республіки Польща (GUGiK) з метою обговорення наявних питань двостороннього співробітництва щодо транскордонних зв’язків та нівелювання.

У заході взяли участь представники Держгеокадастру: заступник директора Департаменту – начальник відділу державного геодезичного нагляду Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності Держгеокадастру Софієнко О. М. та головний спеціаліст відділу міжнародних відносин Департаменту міжнародної співпраці та ринку земель Держгеокадастру Агафонов В. В.

Під час проведення технічної робочої зустрічі було здійснено обмін досвідом з питань організації та виконання загальнодержавних топографо-геодезичних робіт, розвитку Державних геодезичних мереж та висотних нівелірних мереж, побудови референцних станцій для створення перманентної мережі глобальних навігаційних супутникових систем.

Враховуючи необхідність забезпечення надійних зв’язків Української висотної нівелірної мережі з мережею UELN (Об’єднаної європейської нівелірної мережі), було опрацьовано перспективні спільні лінії нівелювання між Україною та Польщею.