Найменування територіального органу Держгеокадастру ПІБ кандидата Час проходження тестування на знання законодавства
Начальник Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області 1. Горбаненко Сергій Володимирович 08.01.2020

З 10:00 по 11:30

2. Бігус Катерина Олегівна
3. Сухенко Ірина Миколаївна
4. Чередник Катерина Олегівна
5. Вишневський Олег Віталійович
6. Назіров Олександр Миколайович
7. Добриця Сергій Іванович
8. Ворон Роман Олександрович
9. Олексієнко Людмила Анатоліївна
10. Сизарєв Валентин Леонідович
11. Шапран Ігор Анатолійович
12. Костиря Олександр Миколайович
13. Миршавка Олена Миколаївна
14. Лавро Ігор Степанович
15. Дудка Сергій Володимирович
16. Севрюков Іван Олексійович
Начальник Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області 1. Євграфов Олександр Євгенович
2. Бігус Катерина Олегівна
3. Осипенко Олександр Валентинович
4. Манойлов Дмитро Юрійович
5. Назіров Олександр Миколайович
6. Добриця Сергій Іванович
7. Присяжнюк Петро Вікторович
8. Гашенко Борис Анатолійович
9. Лавро Ігор Степанович
10. Севрюков Іван Олексійович
11. Шапран Ігор Анатолійович
12. Семеняк Максим Володимирович
13. Жужа Сергій Леонідович
14. Сизарєв Валентин Леонідович
15. Лісовий Олексій Костянтинович
16. Миршавка Олена Миколаївна
17. Тендітник Леонід Володимирович
Начальник Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області 1. Вац Олексій Іванович 08.01.2020

З 11:30 по 13:00

2. Сунцов Павло Сергійович
3. Козаков Сергій Володимирович
4. Чернявський Сергій Сергійович
5. Мельничук Максим Анатолійович
6. Гебрич Ярослав Миколайович
7. Лавро Ігор Степанович
8. Ковальчук Володимир Володимирович
9. Драган Юрій Вікторович
10. Малиновський Сергій Францович
11. Севрюков Іван Олексійович
12. Антонов Максим Сергійович
13. Шатило Олексій Анатолійович
14. Деревенець Дмитро Олександрович
15. Міщенко Олександр Вікторович
Начальник Головного управління Держгеокадастру у Харківській області 1. Крюков Костянтин Сергійович
2. Корсун-Цуркан Олеся Борисівна
3. Лавро Ігор Степанович
4. Кондратюк Сергій Володимирович
5. Бігус Катерина Олегівна
6. Севрюков Іван Олексійович
7. Костиря Олександр Миколайович
8. Лесько Олександр Васильович
9. Мірошников Володимир Олександрович
Начальника Головного управління Держгеокадастру у Київській області 1. Зубович Ігор Олегович 08.01.2020

З 13:30 по 15:00

2. Карбовський Анатолій Григорович
3. Осипенко Олександр Валентинович
4. Бабак Дмитро Анатолійович
5. Леончук Сергій Володимирович
6. Лавро Ігор Степанович
7. Севрюков Іван Олексійович
8. Мацібора Богдан Олександрович
9. Вєнкова Тетяна Валеріївна
10. Остапенко Олександр Ростиславович
11. Головков Олександр Анатолійович
12. Шапран Ігор Анатолійович
13. Данилюк Олексій Іванович
14. Леманинець В’ячеслав Миколайович
15. Бомчак Юрій Вікторович
Начальник Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області 1. Васьків Мирослав Миронович
2. Хранюк Богдан Богданович
3. Островський Микола Ростиславовича
4. Соломко Олександр Олексійович
5. Станіщук Микола Васильович
6. Севрюков Іван Олексійович
7. Середа Максим Михайлович
8. Леманинець В’ячеслав Миколайович
9. Лавро Ігор Степанович
Начальник Головного управління Держгеокадастру у Луганській області 1. Ватулін Андрій Михайлович
2. Кім Лейла Гарушевна
3. Альошкін Сергій Валерійович
4. Лавро Ігор Степанович
5. Севрюков Іван Олексійович
Начальник Головного управління Держгеокадастру в Одеській області 1. Зубович Ігор Олегович 08.01.2020

З 15:00 по 16:30

2. Губарєв Олександр Віталійович
3. Маковейчук Дмитро Юрійович
4. Прошак Віталій Ілліч
5. Скворцов Сергій Сергійович
6. Орішич Роман Юрійович
7. Соловійчук Григорій Русланович
8. Хутковський Костянтин Валентинович
9. Чернов Михайло Георгійович
10. Бочев Дмитро Миколайович
11. Задорожна Надія Володимирівна
12. Лавро Ігор Степанович
13. Шапран Ігор Анатолійович
14. Бугаєвський Євген Анатолійович
15. Зозуля Богдан Вікторович
16. Предместніков Олег Гарійович
17. Гребенюк Надія Вікторівна
18. Севрюков Іван Олексійович
Начальник Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області 1. Станіщук Микола Васильович
2. Шастко Олег Григорович
3. Павленко Юрій Євгенійович
4. Севрюков Іван Олексійович
5. Чорнописький Любомир Ярославович
6. Жуковський Ярослав Іванович
Начальник Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області 1. Єланський Андрій Ігорович 08.01.2020

З 16:30 по 18:00

2. Лабенок Олександр Іванович
3. Бігус Катерина Олегівна
4. Шапран Ігор Анатолійович
5. Станкевич Микола Васильович
6. Паливода Олександр Миколайович
7. Хутковський Костянтин Валентинович
8. Лавро Ігор Степанович
9. Севрюков Іван Олексійович
10. Абрамова Ольга Олегівна
11. Сизарєв Валентин Леонідович
12. Галицький Іван Олександрович
13. Предместніков Олег Гарійович
14. Гончарук Денис Васильович
Начальник Головного управління Держгеокадастру у Волинській області 1. Микичак Назар Ярославович
2. Олексюк Андрій Юрійович
3. Левчик Ігор Олексійович
4. Грицюк Оксана Віталіївна
5. Мярковська Людмила Антонівна
6. Лавро Ігор Степанович
7. Кахович Володимир Анатолійович
8. Малашко Вікторія Степанівна
9. Севрюков Іван Олексійович
10. Шеремета Світлана Олександрівна
11. Юрчук Віталій Миколайович