Департамент топографо-геодезичної і картографічної діяльності інформує, що з 30 серпня по 1 вересня 2017 року у м. Мінськ (Республіка Білорусь) відбулося тринадцяте засідання Спільної українсько-білоруської демаркаційної комісії. У вказаному заході взяли участь представники Держгеокадастру, члени делегації України у спільній комісії, а саме: виконуючий обов’язки Голови Держгеокадастру Цвях О. М., директор Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності Держгеокадастру Малюк О. О. та начальник відділу демаркації та делімітації державного кордону Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності Держгеокадастру Кузів М. П.

Представники Спільної українсько-білоруської демаркаційної комісії у ході засідання підбили підсумки діяльності комісії у попередні роки, обговорили основні напрямки діяльності на 2017-2018 роки, обсяги та терміни організації польових демаркаційних робіт з винесення державного кордону на місцевість та визначення місць встановлення прикордонних знаків на окремих ділянках державного кордону.

На даному засіданні Спільної українсько-білоруської демаркаційної комісії затверджено План демаркації державного кордону між Україною
і Республікою Білорусь на 2018 рік.