Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру продовжує активне наповнення Державного земельного кадастру відомостями про земельні ділянки.

Для прикладу, станом на 7 листопада 2019 року до Державного земельного кадастру внесено відомості про 20,8 млн земельних ділянок загальною площею 43,8 млн га (за останній тиждень – 27,3 тис. новосформованих земельних ділянок площею 12,0 тис. га), зокрема, 13,9 млн земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 30,4 млн гектарів.

Також триває процес внесення відомостей до Державного земельного кадастру щодо адміністративно-територіальних одиниць. Станом на 7 жовтня 2019 року із загальної кількості населених пунктів на території України за заявами органів місцевого самоврядування внесено відомості про межі 4 854 адміністративно-територіальних одиниць (за останній тиждень – 98) та нормативну грошову оцінку 2 247 населених пунктів (за останній тиждень – 19).

Окрім цього, за минулий тиждень до державних кадастрових реєстраторів надійшло 35,7 тис. заяв про реєстрацію земельних ділянок (зокрема, новосформованих, утворених у результаті поділу, об’єднання та встановлення або відновлення меж). За результатами їхнього розгляду зареєстровано 29,4 тис. земельних ділянок, серед яких 27,0 тис. заяв, сформованих сертифікованими інженерами-землевпорядниками в режимі онлайн, за результатами розгляду яких зареєстровано 22,8 тис. земельних ділянок.

Загалом головними управліннями Держгеокадастру за період з 31 жовтня по 7 листопада 2019 року через ЦНАПи видано 16,5 тис. витягів, зокрема 5,9 тис. витягів, замовлених на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.