У період з 28 жовтня по 1 листопада 2019 року представники Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру взяли участь у першій зустрічі робочої групи Спільної українсько-білорусько-польської комісії з демаркації точки стику державних кордонів України, Республіки Білорусь та Республіки Польща.

У межах зустрічі робоча група розробила проєкт Технічних вимог зі створення демаркаційної карти стику державних кордонів України, Республіки Білорусь та Республіка Польща, виконала польові роботи із визначення координат прикордонних стовпів прикордонного знака «Буг» і точки стику державних кордонів України, Республіки Білорусь та Республіки Польща, погодили проєкти демаркаційних документів та їхнє наповнення (титульна сторінка, проєкт змісту демаркаційних документів, проєкт вступу до демаркаційних документів та Проєкт протоколу прикордонного знака «Буг»).

Окрім цього, протягом вказаного періоду  на українсько-білоруському державному кордоні, відповідно до рішень Спільної українсько-білоруської демаркаційної комісії винесено на місцевість 4,3 км державного кордону та встановлено 24 прикордонних знаки. Виконання польових демаркаційних робіт триває.