Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області під час перевірок минулого тижня виявило 13 порушень, видало стільки ж приписів, притягнуло до адміністративної відповідальності порушників і розглянуло 10 постанов про накладення адміністративних стягнень.

Також з 18 до 22 листопада управління провело 6 розрахунків розміру шкоди, заподіяної внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на загальну суму 93 711 грн, що в 4,5 разу більше, ніж попереднього тижня (20 597 грн). Добровільно порушники сплатили 34 867 грн з урахуванням коштів за попередній період.

Загалом державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області за тиждень здійснили 107 перевірок з питань дотримання вимог земельного законодавства (порівняно з попереднім тижнем це майже удвічі більше – на 54). Значна кількість таких перевірок повторна, що свідчить про усунення порушень суб’єктами господарювання.