За тиждень державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстрували більше трьох тисяч земельних ділянок (3 051). З них більше половини заяв (1 949) надійшло за допомогою онлайнсервісів Держгеокадастру.

Послуга Держгеокадастру з реєстрації земельної ділянки залишається найактуальнішою. Загалом у листопаді 2019 року (станом на кінець місяця), до Головного управління Держгеокадастру у Львівській області вже надійшло 14 384 заяви про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці опрацювали 14 163 заяви, або 98 % від їх загальної кількості.

Також найбільш затребуваною громадянами послугою залишається видача витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Загалом у Львівській області за останній тиждень опрацьовано більше однієї тисячі заяв (100% від загальної кількості) про видачу таких витягів.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.