З початку 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області видали 98 349 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих на території Бершадського, Вінницького, Калинівського, Козятинського, Хмільницького, Чечельницького, Шаргородського районів Вінницької області.

Із загальної кількості 84 002 витяги (85,41%) видано на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в режимі онлайн. Через Центри надання адміністративних послуг видано 14 347 витягів (14,59%).

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.