Повідомляємо про проведення 15.10.2020 об 11:00 засідання Громадської ради при Держгеокадастрі в режимі відеозв’язку (з можливістю дистанційної участі у засіданні). Повідомлення про програмне забезпечення та відповідне посилання буде надіслано на мобільні прилади.

Місце проведення : м. Київ, вул. Народного Ополчення, 3, (шостий поверх – актова зала)

Орієнтовний порядок денний засідання:

  1. Громадське обговорення проекту нової Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021 – 2025 роки та пропозиції Громадської ради до цього проекту – доповідач Грибков М. Є.
  2. Питання підготовки проектів Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2021 рік та Плану роботи Громадської ради на 2021 рік, створення робочої групи та підготовка відповідних пропозицій – доповідач Грибков М.Є.
  3. Питання розробки нового порядку топографічної зйомки – проблемні питання діючої «Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500 (ГКНТА-2.04-02-98)» та робота над проектом нової Інструкції – доповідач Полтавець А. М.
  4. Розгляд звернення членів Моніторингового комітету Громадської ради при Головному управлінні Держгеокадастру у Волинській області до Громадської ради.
  5. Питання ротації складу Громадської ради – доповідач Князєв С. В.
  6. Питання діяльності Моніторингових комітетів Громадської ради (затвердження Положення про Моніторинговий комітет Громадської ради, до обрання членів Моніторингових комітетів) – доповідач Полтавець А. М.

Остаточна редакція порядку денного затверджується на засіданні Громадської ради