Повідомляємо про проведення 29.07.2020 об 11:00 засідання Громадської ради при Держгеокадастрі (з можливістю дистанційної участі у засіданні)

Місце проведення : м. Київ, вул. Народного Ополчення, 3, (шостий поверх – актова зала)

Орієнтовний порядок денний засідання:

  1. Про виконання рішень, прийнятих на засіданні Громадської ради 24 червня 2020 року (протокол № 4 від 24.06.2020), – доповідач Грибков М.Є.
  2. Прийняття рішення щодо запровадження громадського моніторингу за діяльністю Держгеокадастру в межах виконання основних завдань та реалізації функцій Громадської ради при Держгеокадастрі – доповідач Ковалець П. М.; співдоповідач Грибков М. Є.
  3. Прийняття рішення про залучення до участі в роботі Громадської ради відповідно до затвердженого Регламенту Громадської ради при Держгеокадастрі (складу 2020-2022 рр) нових членів Громадської ради, обрання асоційованих членів Громадської ради та експертів (внесення змін до Регламенту Громадської ради) – доповідач Князєв С. В.
  4. Розгляд пропозицій до проектів нормативно-правових актів, розроблених Держгеокадастром або за участю фахівців відомства, що знаходяться на стадії громадського обговорення відповідно до Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2020р. – доповідач Даценко Л. М.
  5. Розгляд звернення до Громадської ради гр. Аршинова Миколи Степановича щодо проблемних питань у діяльності Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області – доповідач Травянко О. І.
  6. Пропозиції щодо наступного засідання Громадської ради при Держгеокадастрі – доповідач Травянко О. І.

Пропозиції щодо включення питань до порядку денного разом із відповідними матеріалами та проектами рішень приймаються від членів Громадської ради до 12:00 28 липня 2020 року секретарем Громадської ради на електронну адресу: press@land.gov.ua

Представники інститутів громадянського суспільства, які бажають взяти участь у засіданні Громадської ради при Держгеокадастрі 29 липня 2020 року, мають звернутись до секретаря Громадської ради за електронною адресою: press@land.gov.ua до 12:00 28 липня 2020 р.