Члени Кваліфікаційної комісії зі складу представників Держгеокадастру

Голова Кваліфікаційної комісії

ЛАХМАТОВА

Ольга Валеріївна

-заступник директора Департаменту державної експертизи, сертифікації та нагляду у сфері землеустрою
Секретар Кваліфікаційної комісії

ЗАХАРЕНКО

Олександр Вікторович

– заступник директора департаменту – начальник управління сертифікації та нагляду у сфері землеустрою Департаменту державної експертизи, сертифікації та нагляду у сфері землеустрою
МІРОШНИЧЕНКО

Анатолій Миколайович

– перший заступник Голови Держгеокадастру
МУРЗАНОВСЬКА

Олена Анатоліївна

– директор Юридичного департаменту Держгеокадастру
ГАВЛЮК

Ольга Василівна

– директор Департаменту землеустрою, використання та охорони земель
СИДОРЕНКО

Олена Вікторівна

– начальник відділу методології роботи державних кадастрових реєстраторів Департаменту ведення державного земельного кадастру
СМІЛИЙ

Іван Віталійович

– заступник Голови Держгеокадастру
ЧМУТОВА

Людмила Євгеніївна

– начальник відділу державної експертизи документації із землеустрою земель несільськогосподарського призначення, матеріалів та документації державного земельного кадастру Управління державної експертизи документації із землеустрою Департаменту державної експертизи, сертифікації та нагляду у сфері землеустрою

Члени Кваліфікаційної комісії зі складу представників навчальних закладів

ЄВСЮКОВ

Тарас Олексійович

– декан факультету землевпорядкування Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор економічних наук, доцент
РЯБЧІЙ

Владислав Валерійович

– завідувач кафедри геодезії Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», кандидат технічних наук, доцент
ТРЕТЯК

Корнилій Романович

– директор Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка», доктор технічних наук, професор
ФОМЕНКО

В’ячеслав Анатолійович

– викладач Одеського державного аграрного університету, кандидат економічних наук, доцент
ЯНЧУК

Руслан Миколайович

– завідувач кафедри геодезії та картографії Національного університету водного господарства та природокористування, кандидат технічних наук, доцент

Члени Кваліфікаційної комісії зі складу представників

саморегулівних організацій

ПОЛТАВЕЦЬ

Анатолій Миколайович

– Голова громадської організації «Асоціація фахівців землеустрою України»
КОНИК

Олексій Миколайович

– Голова відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська спілка сертифікованих інженерів-землевпорядників» у Вінницькій області
МОЦУН

Олександр Іванович

– Голова відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська спілка сертифікованих інженерів-землевпорядників» у Чернігівській області
КУРЧИН

Олег Геннадійович

– виконавчий директор Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська спілка сертифікованих інженерів-землевпорядників»
ПІДГАЙНИЙ

Юрій Васильович

– член Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська спілка сертифікованих інженерів-землевпорядників»