Шановні колеги!

Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був непростим для України та водночас багатим на події. Для Держгеокадастру він став роком оновлення та закладання  фундаменту для нових принципів роботи.

В 2015 землевпорядна служба сформувала основу для подальшого розвитку та реформування земельних відносин в країні, розвитку геодезичної галузі та відновлення картографії. Після реорганізації та кадрового оновлення Держгеокадастр зосередився на виконанні довгострокових завдань: децентралізації у сфері земельних відносин та підготовці правових засад та інфраструктури для впровадження ринку землі. Однак в центрі нашої роботи залишається громадянин – на задоволення  його потреб, підвищення якості надання послуг, максимальне спрощення та оптимізацію усіх процедур в земельній сфері мають бути спрямовані наші зусилля. Держгеокдастр – це в першу чергу сервісне відомство, а не регулятор.

Ще більш масштабні завдання стоять перед Держгеокадастром у наступному році. Наші пріоритети – це удосконалення нормативної бази, контроль за використанням землі, запровадження прозорих механізмів її розподілу, спрощення реєстраційних процедур та розширення переліку безконтактних адміністративних послуг. В сфері геодезії та картографії  ми будемо фокусуватись на оновленні планово-картографічних матеріалів  населених пунктів України – економічний розвиток регіонів неможливий без точних та актуальних топографо-геодезичних даних. Буде розширюватись міжнародна співпраця у всіх профільних для нас сферах.

Напередодні зимових свят хочу побажати всім втілення мрій та планів на майбутнє, міцного здоров’я, щастя, оптимізму, великої життєвої енергії та вагомих звершень у професійні сфері.

Веселих Вам свят та щасливого нового року!