У відповідь на численні запити ЗМІ Головне управління Держгеокадастру у Запорізькій області надає роз’яснення щодо статусу автомобіля марки ЗАЗ 110207 червоного кольору, реєстраційний номер АР8673АМ, який фігурує у справі про вбивство відомого громадського активіста, ветерана Віталія Олешка (позивний  Сармат) та який раніше перебував на балансі Головного управління.

Зазначаємо, що вказаний автомобіль був закріплений за Міжрайонним управлінням Держгеокадастру у Бердянському районі та м. Бердянську та тривалий час не використовувався. Відносно вказаного транспортного засобу 14.06.2018 була розпочата  процедура відчуження.

31.07.2018 близько 14-00 посадовим особам управління стало відомо про факт зникнення службового автомобіля з місця постійної стоянки, про що в той же день було подано заяву до Бердянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

Інформацією про те, чому Бердянський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області не повідомив  Бердянський міськрайонний суд про порушення кримінальної справи за ст. 289 КК України за фактом викрадення автомобіля «Таврія» АР 8673 АМ, Головне управління Держгеокадастру у Запорізькій області не володіє.

Ми вдячні ЗМІ за професійність і зваженість при висвітленні цієї теми.