Від початку запровадження електронної послуги з онлайн-реєстрації земельних ділянок, до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області надійшло 64 829 заяв, які сформовані інженерами-землевпорядниками в режимі онлайн. На сьогодні фахівці Держгеокадастру Черкащини опрацювали 64 349 заяв, у результаті чого зареєстровано у Державному земельному кадастрі 52 770 земельних ділянок, із них за десять місяців цього року – 29 891, що становить 56,6%.

Найбільше онлайн-послугами користуються у великих містах і їх навколишніх населених пунктах. Так, у Черкаському районі й м. Черкасах завдяки електронному сервісу зареєстровано 9 171 ділянку, в Уманському районі й м. Умані – 6 158 ділянок.

Довідково:

Сертифіковані інженери-землевпорядники за допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua можуть оформити заяву про державну реєстрацію земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру, заяву про внесення виправлених відомостей до Державного земельного кадастру, сформувати заяву на оформлення довідки з державної статистичної звітності, подати на погодження документацію із землеустрою.