У листопаді 2019 року Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області проведено 4 земельних аукціони у Борщівському, Гусятинському, Збаразькому та Кременецькому районах. За результатами торгів продано права оренди на 4 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів загальною площею 14,4 га, терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Стартова ціна лотів становила 9,2 тис. грн, розмір річної плати за користування землею, визначений за результатами торгів, склав 57,1 тис. гривень. Ці кошти орендарі будуть сплачувати щороку до бюджетів місцевих рад Тернопільщини.

Найдорожче продано право оренди земельної ділянки площею 2,61 га, розташованої за межами населеного пункту на території Синявської сільської ради Збаразького району Тернопільської області, стартова ціна за неї зросла у ході аукціону з 8% до 132,98% від нормативної грошової оцінки та склала 32,02 тис. грн (стартова ціна лота становила 1,93 тис. грн).

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».