Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру продовжує активне наповнення Державного земельного кадастру відомостями про земельні ділянки. Для прикладу, станом на 10 березня 2020 року до Державного земельного кадастру внесено відомості про 21,3 млн земельних ділянок загальною площею 43,8 млн га (протягом останнього тижня – 29,6 тис. новосформованих земельних ділянок площею 27,1 тис. га), зокрема, 14,3 млн земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 31,1 млн га.

Триває процес внесення відомостей до Державного земельного кадастру щодо адміністративно-територіальних одиниць: станом на сьогодні із загальної кількості населених пунктів на території України за заявами органів місцевого самоврядування внесено відомості про межі 6 527 адміністративно-територіальних одиниць (протягом останнього тижня – 70) та нормативну грошову оцінку 2 993 населених пунктів (протягом останнього тижня – 71).

Окрім цього, за минулий тиждень до державних кадастрових реєстраторів надійшло 33,7 тис. заяв про реєстрацію земельних ділянок (зокрема новосформованих, утворених у результаті поділу, об’єднання та встановлення або відновлення меж), зареєстровано 30,2 тис. земельних ділянок, серед яких 26,2 тис. заяв, сформованих сертифікованими інженерами-землевпорядниками в режимі онлайн та зареєстровано 22,9 тис. земельних ділянок.

Загалом головними управліннями Держгеокадастру за період з 2 по 9 березня 2020 року через ЦНАПи видано 17,8 тис. витягів, зокрема 6,9 тис. витягів, замовлених на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.