Від початку 2019 року на розгляд державних кадастрових реєстраторів Херсонської області надійшло 77 тис. заяв з питань ведення Державного земельного кадастру. Найбільш популярними послугами залишаються державна реєстрація земельної ділянки (32 882 заяви) та надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки (29 455 заяв).

За цей період фахівці опрацювали запити, що стосувалися надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки (29 455), виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру (3 469), внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельні ділянки (3 302) та землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць (156). 

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.