Від початку 2019 року волинські землевпорядники надали населенню 116 тис. адміністративних послуг. З цієї кількості 103 тис. послуг надано на безоплатній основі. Більшість звернень стосувалася державної реєстрації земельної ділянки та видачі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки. Таких адмінпослуг волиняни отримали 38 510 та 31 735 відповідно.

На платній основі фахівці Держгеокадастру у Волинській області надали 13 090 адміністративних послуг. Найбільша кількість послуг (12 546), що потребують оплати, стосувалася надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. За ці послуги землевпорядники Волині перерахували до бюджету 1,3 млн гривень. 

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.