Повідомити про корупційне правопорушення

Шановний колего!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками апарату Держгеокадастру, керівниками територіальних органів Держгеокадастру та підприємств, що належать до сфери управління  Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити:

  • поштою на адресу: 03151, м. Київ, вул. Народного Ополчення, 3 (у разі направлення повідомлення поштою у ньому слід робити позначку такого змісту: “Про корупцію”);
  • у скриньку для кореспонденції органу;
  • на прийомі Управління запобігання та виявлення корупції Держгеокадастру (Графік);
  • електронною поштою на адресу land@land.gov.ua (Зразок повідомлення про корупцію);
  • телефоном на безкоштовну телефонну лінію 0-800-300-808;
  • або скористатись цією онлайн формою.

Інформація може надаватися працівниками анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить конкретні фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація  використовуватиметься керівництвом Держгеокадастру як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством

 

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.