27 серпня 2021 року з нагоди відзначення 30-ї річниці Дня Незалежності України відбулась робоча зустріч під головуванням в. о. Голови Держгеокадастру Сергія Завадського

     27 серпня 2021 року з нагоди відзначення 30-ї річниці Дня Незалежності України у Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбулась робоча зустріч в. о. Голови Держгеокадастру Сергія Завадського з керівниками Головних управлінь Держгеокадастру в областях та керівниками Державних підприємств Держгеокадастру.

      В ході зустрічі були обговорені основні досягнення Держгеокадастру в поточному році та пріоритетні напрямки, які планується впровадити в найближчому майбутньому.

      У заході взяли участь Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Дзьоба, ректор Національного університету біоресурсів та природокористування України Станіслав Ніколаєнко, перший заступник Голови Держгеокадастру Анатолій Мірошниченко, заступник Голови Держгеокадастру Іван Смілий та керівники структурних підрозділів апарату Держгеокадастру.