Назва структурного підрозділу/територіального органу Держгеокадастру ПІБ державного інспектора
Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Романцов Валентин Васильович
Відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Цибко Віталій Васильович 
Коваль Андрій Володимирович
Хоменко Катерина Євгеніївна
Відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Решетняк Олександр Іванович
Мороз Надія Олександрівна
Комаровська Олена Євгеніївна
Відділ з контролю за використанням та охороною земель у Вінницькому, Немирівському, Тиврівському районах та м.Вінниці Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Багабунт Юрій Анатолійович
Бойко Андрій Володимирович
Макогон Валентин Валентинович
Пелішенко Святослав Олександрович
Відділ з контролю за використанням та охороною земель у Калинівському, Літинському, Козятинському та Хмільницькому районах та мм.Козятині і Хмільнику Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Плуговий Роман Родіонович
Манило Андрій Дмитрович
Пасічник Юрій Миколайович
Чухно Ірина Володимирівна
Відділ з контролю за використанням та охороною земель у Могилів-Подільському, Чернівецькому та Ямпільському районах та м.Могилів-Подільському Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Співак Олег Михайлович
Войтенко Лесі Тадеївна
Цабак Віктор Павлович
Відділ з контролю за використанням та охороною земель у Барському, Мурованокуриловецькому, Жмеринському, Шаргородському районах та м.Жмеринці Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Сатановський Анатолій Арсенович
Немировський Віталій Іванович
Ободовська Катерина Олександрівна
Рочняк Віктор Володимирович
Відділ з контролю за використанням та охороною земель у Гайсинському, Теплицькому, Бершадському, Чечельницькому, Тростянецькому районах та м.ЛадижиніУправління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Брижатий Олександр Юрійович
Котляр Людмила Тимофіївна
Онуфрійчук Галина Василівна
Відділ з контролю за використанням та охороною земель у Піщанському, Крижопільському, Тульчинському, Томашпільському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Гонько Роман Володимирович
Відділ з контролю за використанням та охороною земель у Липовецькому, Погребищенському, Оратівському, Іллінецькому районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Лозенко Юрій Іванович
Відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Дергжгеокадастру у Волинській області Харлампович Наталія Йосипівна
Пархомчук Катерина Олександрівна
Смаль Наталія Михайлівна
Макар Ірина Миколаївна
Відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування  Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Дергжгеокадастру у Волинській області Щербик Станіслав Миколайович
Бернацький Андрій Сергійович
Курилюк Катерина Святославівна
Мондровська Ірина Олександрівна
Маркевич Аркадій Святославович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Ківерцівському, Маневицькому, Рожищенському районах  Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Дергжгеокадастру у Волинській області Мосійчук Наталія Вікторівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Ковельському, Старовижівському, Турійському районах  Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Дергжгеокадастру у Волинській області Хомик Віктор Миколайович
Новік Юрій Федорович
Стрижевський Володимир Володимирович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Горохівському, Луцькому районах  Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Дергжгеокадастру у Волинській області Бущак Тетяна Ярославівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Володимир-Волинському, Любомльському, Шацькому районах  Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Дергжгеокадастру у Волинській області Хоміч Оксана Миколаївна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Любешівському, Камінь-Каширському, Ратнівському районах  Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Дергжгеокадастру у Волинській області Бондарчук Іван Іванович
Бенедисюк Олександр Олександрович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Іваничівському, Локачинському районах та м. Нововолинськ  Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Дергжгеокадастру у Волинській області Тивонюк Станіслав Олегович
Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Гавриленко Віталій Юрійович
Відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Щоголєв Максим Ігорович
Зубко Дмитро Юрійович
Мінаєв Віталій Васильович
Мирошник Владислава Вікторівна
Відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Піскун Олександр Сергійович
Зіньковський Анатолій Сергійович
Єрмолаєва Леся Володимирівна
Беркутова Юлія Борисівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель в Апостолівському, Криворізькому, Софіївському, Широківському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Сирота Олег Анатолійович
Дубенко Олена Адамівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Верхньодніпровському, Криничанському, П’ятихатському районах та м. Кам’янське Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Вишнивецький Михайло Вячеславович
Пугач Євгеній Олександрович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Нікопольському, Томаківському районах та м. Нікополі Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Дем’янець Вадим Юрійович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Новомосковському, Павлоградському, Юр’ївському районах та м. Павлограді Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Рудь Іларіон Іванович
Ширяєв Владислав Дмитрович
Шаповаленко Олександр Васильович
Литвинов Владислав Валентинович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Васильківському, Межівському, Петропавлівському, Покровському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Гаврюшин Олег Юрійович
Михайлов Віталій Олексійович
Відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Клочко Лариса Анатоліївна
Кальчук Катерина Євгенівна
Відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Онищенко Яна Анатоліївна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Великоновосілківському, Мар’їнському районах та мм. Донецьку і Вугледарі  Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Скорін Сергій Олександрович
Мовсесян Григорій Ашотович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Добропільському, Олександрівському районах та мм. Краматорську і Дружківці  Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Соломко Олексій Олександрович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Бахмутському, Лиманському, Слов’янському районах та мм. Бахмуті, Лимані і Слов’янську  Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Супрунов Сергій Олександрович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Покровському районі та мм. Селидовому, Новогродівці і Мирнограді  Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Полякова Олена Володимирівна
Кириченко Лілія Анатоліївна 
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Волноваському, Мангушському, Нікольському районах та м. Маріуполі  Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Скорик Яна Володимирівна
Відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Козир Роман Анатолійович
Відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Борисенко Каріна Олександрівна
Онуфрійчук Ірина Анатоліївна
Жидецька Галина Василівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель в Андрушівському, Бердичівському, Любарському, Ружинському, Чуднівському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Возняк Леся Володимирівна
Стахов Ігор Васильович
Заремба Ярослав Станіславович
Драчук Іван Степанович
Захлібний Віктор Андрійович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Житомирському районі та м. Житомирі Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Мурга Кирило Валентинович
Шельвашенко Ганна Володимирівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Коростенському, Лугинському, Народицькому, Овруцькому, Олевському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Козаков Сергій Володимирович
Гебрич Ярослав Миколайович
Смолянюк Олександр Сергійович
Киреєв Сергій Олександрович
Дяченко Сергій Станіславович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Баранівському, Романівському, Ємільчинському, Новоград-Волинському, Пулинському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Михаловський Юрій Дем’янович
Горбатюк Олександр Анатолійович
Коробенко Іван Дмитрович
Відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській  області Завадяк Ліонелла Михайлівна
Відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Шімон Мирослава Іванівна
Молдавчук Віта Ярославівна 
Пинзеник Марія Юріївна
Бокотей Наталія Павлівна
Фатула Віра Михайлівна
Відділ з контролю за використанням та охороною земель у  Великоберезнянському, Ужгородському, Перечинському районах та м. Ужгороді Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Дякун Неля Василівна
Малько Іванна Василівна
Туряниця Ігор Володимирович
Пугач Ірина Сергіївна
Відділ з контролю за використанням та охороною земель у  Воловецькому, Міжгірському, Мукачівському, Свалявському районах та м. Мукачево Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Мельник Володимир Володимирович
Гриб Сергій Ілліч
Пехньо Василь Васильович
Відділ з контролю за використанням та охороною земель у  Берегівському, Виноградівському, Іршавському, Хустському районах та м. Берегове Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Майдич Мирослав Юрійович
Відділ з контролю за використанням та охороною земель у  Рахівському, Тячівському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Ревкало Віра Василівна
Відділ з контролю за використанням та охороною земель в Якимівському, Веселівському, Мелітопольському районах та м. Мелітополі Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області  Кардашова Марина Георгіївна 
Відділ з контролю за використанням та охороною земель у Гуляйпільському, Більмацькому, Оріхівському, Пологівському, Розівському районах  Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області  Завіруха Тетяна Володимирівна
Іваненко Тетяна Олександрівна
Редька Валерій Миколайович
Відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Марчевська Ольга Миколаївна
Мишленник Віта Миколаївна
Пєчуріна Алла Олександрівна
Відділ з контролю за використанням та охороною земель у Бердянському, Приазовському, Приморському, Чернігівському районах та м.Бердянську Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області  Колодіна Оксана Сергіївна 
Мироненко Андрій Анатолійович
Дьячкова Яна Євгенівна
Семеняк Максим Володимирович
Відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області  Мізерна Олена Анатоліївна
Майборода Ульяна Вікторівна
Відділ з контролю за використанням та охороною земель у Василівському, Михайлівському, Токмацькому районах та м. Токмаку Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області  Шепель Ганна Юрьевна 
Відділ з контролю за використанням та охороною земель у Великобілозерському, Кам’янсько-Дніпровському районах та м. Енергодарі  Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області  Македонська Любов Сергіївна
Управління з контролю за використанням і охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Луцак Ігор Васильович
відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства  та оперативного реагування Управління з контролю за використанням і охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Семчук Руслан Миколайович
Лазаренко Галина Михайлівна
Польовий Денис Юрійович
відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру
в Івано-Франківській області
Гижка Маряна Ярославівна
Кузик Яна Валеріївна
відділ контролю за використанням та охороною земель у Долинському, Калуському, Рогатинському, Рожнятівському районах  та м. Болехів Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру
в Івано-Франківській області
Угриновська Надія Петрівна
Гончарук  Андріана Русланівна
Дащук Тарас Федорович
Надівська Руслана Василівна
Мазуркевич Любов Іванівна
відділ контролю за використанням та охороною земель у Городенківському, Коломийському, Косівському Снятинському районах Управління з контролю
за використанням і охороною земель
Головного управління Держгеокадастру
в Івано-Франківській області
Микитюк Микола Іванович
Саєвич Жанна Романівна
Білейчук Оксана Петрівна
відділ контролю за використанням та охороною земель у Верховинському, Надвірнянському районах та м.Яремче управління з контролю
за використанням і охороною земель
Головного управління Держгеокадастру
в Івано-Франківській області
Богославець Христина Ігорівна
відділу контролю за використанням та охороною земель у Богородчанському, Галицькому, Тисменецькому, Тлумацькому районах та мм. Івано-Франківську та Тисмениці Управління з контролю
за використанням і охороною земель
Головного управління Держгеокадастру
в Івано-Франківській області
Гуменний Остап
Іванович
Багацький Сергій Олександрович
Цибуляк Богдан Ярославович
Гірак Олександр
Михайлович
Відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Київській області Терещенко Микола Миколайович
Возбранний Віталій Анатолійович
Остапчук Антон Геннадійович
Кириєнко Світлана Олександрівна
Лисенко Артем Вікторович
Жабська Світлана Євгенівна
Відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Київській області Вовненко Ірина Олександрівна
Булієнко Леся Юріївна       
Мельниченко Марина Сергіївна
Минаківська Маргарита Вікторівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Бородянському, Васильківському, Вишгородському, Іванківському, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Поліському районах та мм. Ірпені, Бучі, Славутичі Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Київській області Скряга Олександр Вікторович
Вайлов Максим Андрійович
Філонік Вадим Євгенійовч
Воропай Андрій Федорович
Стойчик Михайло Ігорович
Семенюк Ігор Дмитрович
Коваленко Вадим Дмитрович
Кисельова Олександра Олександрівна
Столярець Юрій Андрійович
Мазниченко Владислав Вадимович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Баришівському, Бориспільському, Броварському, Згурівському, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському районах та м. Броварах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Київській області Кочурський Сергій Едуардович
Прилєпко Олександр Петрович
Лапада Олександр Володимирович
Синицький Іван Петрович
Шмиголь Богдан Іванович
Астафуров Дмитро Сергійович
Крилова Альона Миколаївна
Таранова Олена Миколаївна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Білоцерківському, Богуславському, Володарському,  Кагарлицькому, Миронівському, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському районах та м. Білій Церкві Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Київській області Миронюк Валерій Анатолійович
Михайлюк  Ірина Олександрівна
Роман Наталія Петрівна
Іваніцький Олександр Леонідович
Павлик Павло Олександрович  
Романчук Ольга Михайлівна
Чорненька Наталія Володимирівна
Ніщімний Максим Віталійович
Крук Ігор Ульянович
Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградськійобласті Сліпачук Олег Васильович
Відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Коробов Юрій Сергійович
Бак Ростислав Ростиславович
Ромашевський Дмитро Андрійович
Відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Кібукевич Ірина Михайлівна
Забуга Юлія Сергіївна
Бендрик-Полярус Ірина Василівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Гайворонському, Голованівському, Благовіщенському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Наконечний Руслан Володимирович
Юзишена Ірина Вікторівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Вільшанському, Новоархангельському, Добровеличківському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Гнєдич Олександр Петрович
Тельний Ігор Борисович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Новомиргородському, Маловисківському, Новоукраїнському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Константінова Анна Василівна
Макаренко Олег Ігорович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Кропивницькому, Олександрівському, Знам´янському районах та м. Кропивницькому Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Усольцева Світлана Олександрівна
Кириченко Ярослава Іванівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Світловодському, Онуфріївському, Олександрійському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Кучма Лариса Миколаївна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Петрівському, Долинському, Новгородківському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Іщенко Віталій Анатолійович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Бобринецькому, Компаніївському, Устинівському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Ісаков Олександр Олександрович
Павловський Микола Олегович
Відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Луганській області  Гречишкін Ігор Олексійович
Відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Луганській області  Широбокова Світлана Олександрівна
Боровицька Юлія Олександрівна
Багдасарян Аннаіт Арменаківна
Пасічник Олександр Іванович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Попаснянському районі та мм. Сєвєродонецьку, Лисичанську і Рубіжному Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Луганській області  Кузьменко Андрій Володимирович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Біловодському, Міловському, Марківському, Станично – Луганському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Луганській області  Зайцев Сергій Володимирович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Білокуракинському, Новоайдарському, Новопсковському, Старобільському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Луганській області  Гончаров Юрій Євгенович
Тіліверко Віталій Ігорович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Кремінському, Сватівському, Троїцькому районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Луганській області  Балашов Олександр Олександрович 
Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Собко Василь Богданович
Відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Ваврук Назарій Зіновійович
Бурлаченко Олександр Сергійович
Проць Галина Василівна
Відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Плита Василина Богданівна
Гуль Марта Юріївна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Золочівському, Миколаївському, Перемишлянському, Пустомитівському районах та м.Львові Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Ковалик Олег Павлович
Притула Микола Петрович
Войдило Юрій Михайлович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у  Городоцькому, Жовківському, Кам’янка-Бузькому, Яворівському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Лущак Ольга Володимирівна
Береза Олег Васильович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Буському, Бродівському, Сокальському, Радехівському районах та м.Червонограді Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Стельмах Тарас Михайлович
Яйко Мирослава Михайлівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Дрогобицькому, Жидачівському, Сколівському, Стрийському районах та м.Дрогобичі Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрущакевич Роман Юліанович
Мигул Руслан Михайлович
Захарчук Андрій Валерійович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Мостиському, Самбірському, Старосамбірському, Турківському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Попитак Ростислав Романович
Кокоць Оксана Любомирівна
Співак Михайло Володимирович
Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Кіро Андрій Сергійович 
Відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Каражей Олександр Михайлович 
Відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльності Грабовенко Світлана Миколаївна 
Яцька Олена Федорівна 
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Врадіївському, Кривоозерському, Первомайському районах та м. Первомайську Желем Олена Єгенівна 
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Братському, Вознесенському, Єланецькому, Новоодеському районах та м. Вознесенську Буймер Валерія Вадимівна 
Касьянова Аліна Сергіївна 
Дроздов Володимир Михайлович 
Алдошина Галина Вікторівна 
Маломан Світлана Олегівна 
Відділ контролю за використанням та охороною земель в Арбузинському, Доманівському районах та м. Южноукраїнську Борисенко Олег Анатолійович 
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Березанському, Веселинівському, Миколаївському, Очаківському районах, містах Миколаєві та Очаков Вєч Альона Андріївна 
Боднар Олег Ярославович 
Конопелько Сергій Юрійович 
Ігнатьєв Михайло Павлович 
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Баштанському, Казанківському та Новобузькому районах Валешинський Олександр Сергійович 
Гострик Тетяна Вікторівна
Кічула Юлія Миколаївна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Березнегуватському, Вітовському та Снігурівському районах Кушнєр Наталія Олександрівна 
Снігова Тетяна Вікторівна 
Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Одеській області  Романча Сергій Васильович
Відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльностіУправління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Осадча  Тетяна Анатоліївна
Павзюк Альбіна Валентинівна
Павлова Наталія Сергіївна 
Відділ контролю за використанням та охороною земель у м. Одесі Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Борзяков Вячеслав Ігорович 
Василишина Ірина Миколаївна 
Калінін Олександр Вікторович
Савін Євген Андрійович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Болградському, Ізмаїльському, Кілійському, Ренійському, р-нах, та м. Ізмаїлі Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Полуляхов Євген Олегович
Шевченко Андрій Михайлович
Ганчева Владислава Сергіівна  
Відділ контролю за використанням та охороною земель в Арцизькому, Саратському, Тарутинському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Полюк Максим Петрович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Біляївському, Овідіопольському р-нах, та м. Чорноморськ Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Воронов Деніс Олександрович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Білгород-Дністровському, Татарбунарському районах та м.Білгороді-Дністровському Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Акименко Станіслав Олегович
Черняк Ганна Юріївна 
Герастовська Юлія Геннадіївна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Великомихайлівському, Захарівському, Подільському, Окнянському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Журба Ірина Олександрівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у в Ананьївському, Балтському, Кодимському, Савранському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Нікул Олександр Петрович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Березівському, Миколаївському, Лиманському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Жалкін Олександр Миколайович
Позов Ілля Ілліч 
Калюжна Світлана Іванівна 
Відділ здійснення державного контролю
за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області
Лещенко Оксана Миколаївна
Іщенко Олександр Євгенійович
Відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльності управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Філіппова Ірина Василівна
Гужва Марія Сергіївна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Гребінківському, Лохвицькому, Лубенському, Оржицькому, Пирятинському, Чорнухинському районах управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Деркач Юлія Олексіївна
Отюцька Марія Вікторівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Гадяцькому, Зіньківському, Котелевському, Миргородському, Шишацькому районах управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Шевченко Ірина Володимирівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Диканському, Карлівському, Машівському, Полтавському, Решетилівському, Чутівському районах та м. Полтаві управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Калашник Костянтин Васильович
Каньшина Олена Костянтинівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Великобагачанському, Глобинському, Семенівському, Хорольському районах управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Карпов Анатолій Олександрович
Шутько Петро Миколайович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Кобеляцькому, Козельщинському, Кременчуцькому, Новосанжарському районах та мм. Кременчуці, Горішніх Плавнях управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Синяк Вікторія Анатоліївна
Курочка Ірина Ігорівна 
Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Корзун Ростислав Валерійович
Відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Улітко Валентина Георгіївна
Відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Зайшла Тамара Василівна
Відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Коновеєва Ірина Олександрівна
Відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Гусарук Ірина Петрівна
Відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Поліщук Сніжана Василівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Володимирецькому, Дубровицькому, Зарічненському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Шеремета Сергій Харитонович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Володимирецькому, Дубровицькому, Зарічненському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Пампушик Віктор Герасимович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Володимирецькому, Дубровицькому, Зарічненському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Коханевич Василь Віталійович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Березнівському, Рокитнівському, Сарненському районах Коханевич Віталій Максимович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Березнівському, Рокитнівському, Сарненському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Шабатюк Ірина Василівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Гощанському, Здолбунівському, Корецькому, Острозькому районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Журик Марія Євгеніївна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Гощанському, Здолбунівському, Корецькому, Острозькому районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Мартинюк Микола Васильович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Гощанському, Здолбунівському, Корецькому, Острозькому районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Голубош Олександр Володимирович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Костопільському, Рівненському районах та м. Рівному Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Стельмащук Святослав Володимирович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Костопільському, Рівненському районах та м. Рівному Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Герасимчук Андрій Валентинович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Костопільському, Рівненському районах та м. Рівному Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Салій Лариса Михайлівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Костопільському, Рівненському районах та м. Рівному Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Парійчук Олександр Миколайович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Костопільському, Рівненському районах та м. Рівному Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Соборай Володимир Михайлович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Демидівському, Дубенському, Млинівському, Радивилівському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Набок Олександр Дмитрович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Демидівському, Дубенському, Млинівському, Радивилівському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Михальчук Володимир Олегович
Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Гаращенко Тарас Васильович
Відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Венжега Олександр Іванович
Кучков Артем Олександрович
Чорноштан Павло Іванович
Відділ організації планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Шолудько Юлія Іванівна
Уманська Оксана Григорівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Глухівському, Середино-Будському, Ямпільському, Шостинському районахУправління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Рубан Валентина Федорівна
Бондаренко Віталій Олександрович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Буринському, Конотопському, Кролевецькому, Путивльському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Дубовик Іван Іванович
Можаєва Тетяна Григорівна
Доронін Роман Михайлович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Білопільському, Лебединському, Сумському районах та м. Сумах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Гриценко Анатолій Іванович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Великописарівському, Краснопільському, Охтирському, Тростянецькому районахУправління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Матвіїв Андрій Павлович
Водяницька Ольга Миколаївна
Мовчан Єген Петрович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Липоводолинському, Недригайлівському, Роменському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Погрібний Роман Олександрович
Шаповал Михайло Васильович
Відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного  управління  Держгеокадастру у Тернопільській області Середич Роман Валентинович
Мамчак Юлія Миколаївна
Романюк Максим Вікторович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Борщівському, Заліщицькому, Чортківському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного  управління  Держгеокадастру у Тернопільській області Ятчук Володимир Феофілович
Семенюк Юрій Федорович
Відділу контролю за використанням та охороною земель у Бережанському, Зборівському, Козівському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель  Головного  управління  Держгеокадастру у Тернопільській області Гумений Юрій Петрович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Збаразькому,  Тернопільському районах та м. Тернополі Управління з контролю за використанням та охороною земель  Головного  управління  Держгеокадастру у Тернопільській області Дублянко Юрій Іванович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Гусятинському, Підволочиському, Теребовлянському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного  управління  Держгеокадастру  у Тернопільській області Ропій Юрій Борисович
Підперигора Іван Миколайович
Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Якушко Петро Миколайович
Відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Крайній Володимир Анатолійович
   Сем’ян Вадим Анатолійович
   Тертичний Андрій Сергійович
Відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Козленко Дмитро Адамович
     Мотузенко Сергій Петрович
     Назаренко Катерина Григорівна
     Коваленко Сніжана Іванівна     
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Балаклійському, Барвінківському, Борівському, Ізюмському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Апрєлев Євген Вячеславович
     Лабинцева Наталія Євгеніївна
     Приходько Андрій Вікторович
     Нагорний Євген Миколайович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Богодухівському, Валківському, Золочівському, Коломацькому, Краснокутському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Харківській області      Івасюк Ігор Михайлович
     Борох Олександр Віталійович
     Матвійчук Олег Володимирович
     Малюга Валерій Олегович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Зачепилівському, Кегичівському, Красноградському, Нововодолазькому, Сахновщинському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Шаповал Денис Володимирович
     Герус Олександр Степанович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Дворічанському, Куп’янському, Шевченківському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Клименко Сергій Віталійович
     Стадник Євген Володимирович
     Ткаченко Максим Васильович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Близнюківському, Лозівському, Первомайському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Мезін Сергій Сергійович
     Іщенко Олександр Вікторович
     Чернов Геннадій Костянтинович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Дергачівському, Зміївському, Харківському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Дяченко Микола Миколайович
    Бондаренко Дмитро Миколайович
    Кулякін Федір Володимирович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Великобурлуцькому, Вовчанському, Печенізькому, Чугуївському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Харківській області     Слюсарь Олександр Олександрович
    Волков Павло Олександрович
    Рєпін Олексій Іванович
    Збукар Володимир Миколайович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у  м. Харкові Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Харківській області     Устімов Валерій Галінович
    Сергієнко Антон Костянтинович
    Півень Антон Вікторович
    Кучеренко Євген Олександрович
    Губін Дмитро Анатолійович
Відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Карась Сергій Іванович
Відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Лазаренко Анна Юріївна
Целінко Юлія Миколаївна 
Відділ контролю за використанням та охороною земель у  Білозерському, Олешківському районах,  у м. Херсоні та Автономній Республіці Крим Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області 
                      
Бабич Дар’я Миколаївна 
Журавленко Галина Василівна
Поротніков Володимир Валентинович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у  Бериславському, Великоолександрівському, Високопільському, Нововоронцовському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Іщук Надія Ростиславівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у  Голопристанському, Скадовському, Каланчацькому районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Мельниченко Віктор Васильович
Гомон Ганна Миколаївна
Леонова Лілія Миколаївна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у  м. Новій Каховці, Каховському, Горностаївському, Великолепетиському, Верхньорогачицькому, Нижньосірогозькому районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Хохуля Микола Іванович
Відділ здійснення
 державного контролю до додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області
Барабаш Андрій Леонідович
 Роговська Олеся Миколаївна
Відділ організації,
 планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області
Карван Сергій Анатолійович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Білогірському,
Ізяславськом,  Славутському, Полонському, Шепетівському районах та м. Нетішині Управління з контролю за використанням та охороною земель ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області
Дем’янюк Катерина Віталіївна
Гавришук Валентина Володимирівна
Тарасюк Віктор Іванович 
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Віньковецькому, Волочиському, Голодоцькому, Деражнянському, Летичівському, Хмельницькому,
Ярмолинецькому районах та
м. Хмельницькому Управління з контролю за використанням та охороною земель ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області
Кухарчук Ольга Миколаївна
Моздір Віталій Вікторович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Дунаєвецькому, Кам’янець – Подільському, Новоушицькому ,
Чемеровецькому районах та
м. Кам’янец – Подільському  Управління з контролю за використанням та охороною земель ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області
Бєлоконь Анна Сергіївна
Івасишина Оксана Юріївна
Відділ  здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель Держгеокадастру у Черкаській області Мокренчук Юлія Борисівна
Відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Півненко Галина Іванівна
Терещенко Вікторія Віталіївна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Жашківському, Маньківському, Монастирищенському, Уманському, Христинівському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Держгеокадастру у Черкаській областіі Громов Сергій Григорович
Горохов Василь Віталійович
Дзірун Ірина Леонідівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Звенигородському, Лисянському, Катеринопільському, Тальнівському, Шполянському районах   та м. Ватутіному Управління з контролю за використанням та охороною земель Держгеокадастру у Черкаській області Дрозденко Володимир Ілліч
Костенко Олександр Васильович
Кисіль Анатолій Петрович
Новоселецький Олександр Володимирович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Городищенському, Канівському, Корсунь-Шевченківському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Держгеокадастру у Черкаській області Гаращенко Вячеслав Іванович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Кам’янському, Смілянському, Черкаському, Чигиринському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Держгеокадастру у Черкаській області Глушакова Антоніна Анатоліївна
Присяжнюк Лариса Володимирівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Драбівському, Золотоніському, Чорнобаївському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Держгеокадастру у Черкаській області Поволоцький Сергій Володимирович
Черниш Ігор Петрович
Відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Кибич Віталій Миколайович
Облучинський Валентин Мирославович
Відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Тарханова Іванна Петрівна
Ковальова Олександра Юріївна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Вижницькому, Путильському, Сторожинецькому районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Стражир Михайло Тодорович
Іванюк Владислав Славкович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Глибоцькому, Герцаївському, Новоселицькому районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Дробот Василь Дмитрович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Заставнівському та Кіцманському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Костащук Валерій Миколайович
Борденюк Василь Іванович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Кельменецькому, Хотинському, Сокирянському районах та м. Новодністровську Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Спинул Іван Георгійович
Андронік Наталія Петрівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у м. Чернівцях Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Колбаско Володимир Федорович
Забленда Олександр Олександрович
Ковальський Сергій Йозифович
Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Євтушенко Вячеслав Михайлович
Відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування управління з контролю за використання та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Шиба Надія Володимирівна
Відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльності управління з контролю за використання та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області  Лисенко Тетяна Олегівна
Жура Юлія Григорівна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Варвинському, Ічнянському, Прилуцькому, Срібнянському, Талалаївському районах та м. Прилуках управління з контролю за використання та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Гарбар Світлана Дмитрівна
Кононіченко Юрій Миколайович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Корюківському, Семенівському, Сновському, Новгород-Сіверському районах та м. Новгород-Сіверському управління з контролю за використання та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Журавльов Володимир Михайлович
Гулак Микола Миколайович
Коршун Михайло Іванович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Бобровицькому, Носівському, Ніжинському районах та м. Ніжині управління з контролю за використання та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Пономаренко Андрій Миколайович
Кошелівський Сергій Анатолійович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Городнянському, Козелецькому, Куликівському, Менському, Ріпкинському, Чернігівському районах та м. Чернігові управління з контролю за використання та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Ляшенко Антон Сергійович
Куциба Юрій Миколайович
Манько Павло Григорович
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Корюківському, Семенівському, Сновському, Новгород-Сіверському районах та м. Новгород-Сіверському управління з контролю за використання та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Пилипенко Володимир Миколайович
Ріпа Сергій Миколайович
Ларченка Андрій Миколавич
Управління контролю за використанням та охороною земель у м. Києві Озерянський Олександр Миколайович
Відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління контролю за використанням та охороною земель у м. Києві Величко Олександр Володимирович
Фомін Марк Олександрович
Поночовний Андрій Петрович
Мацапула Сергій Валерійович
Горщар Михайло Васильович
Пилипенко Андрій  Андрійович
Шепетун Анатолій Анатолійович
Пащенко Тимофей Сергійович
Галушко Вадим Валерійович
Шимончук Катерина Павлівна