Харківська область

Назва структурного підрозділу Головного управління Держгеокадастру ПІБ кадастрового реєстратора
Відділ у Балаклійському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Зінченко Ольга Олексіївна
Відділ у Балаклійському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Зубенко Марина Михайлівна
Відділ у Близнюківському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Шинкаренко Олександр Миколайович
Відділ у Богодухівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Мурашкіна Ірина Миколаївна
Відділ у Богодухівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Бабенко Ольга Леонідівна
Відділ у Борівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Ларіонова Тетяна Євгенівна
Відділ у Борівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Шаправська Інна Володимирівна
 Міжрайонне управління у Валківському та Коломацькому районах Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Кундрюков Юрій Володимирович  
 Міжрайонне управління у Валківському та Коломацькому районах Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Кулайстра Юрій Олексійович
Відділ у Великобурлуцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Кравченко Анастасія Василівна
Відділ у Великобурлуцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Грицишин Віталій Анатолійович
Відділ у Вовчанському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Синенко Роман Сергійович
Відділ у Вовчанському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Волковський Віталій Володимирович 
Відділ у Вовчанському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Матвієнко Вікторія Павлівна
Відділ у Вовчанському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Ткаченко Світлана Анатоліївна
Відділ у Вовчанському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Божко Оксана Михайлівна
Відділ у Дворічанському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Григоренко Анатолій Іванович
Відділ у Дергачівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Бабкіна Тетяна Сергіївна
Відділ у Дергачівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Ященко Наталія Сергіївна
Відділ у Дергачівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Кривошея Юрій Іванович
Відділ у Дергачівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Ребдело Ірина Сергіївна
Відділ у Дергачівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Сунцова Ганна Сергіївна
Відділ у Дергачівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Радченко Наталія Ігорівна
Відділ у Зачепилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Букало Світлана Василівна
Відділ у Зачепилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Дьолог Оксана Миколаївна
Відділ у Зміївському  районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Авдєєв Дмитро Олександрович
Відділ у Зміївському  районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Петренко Ірина Валеріївна
Відділ у Зміївському  районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Маслов Микола В’ячеславович
Відділ у Зміївському  районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Кудіна Анна Анатоліївна
Відділ у Золочівському   районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Швець Олена Сергіївна
Відділ у Золочівському   районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Мельник Інна Віталівна
Міськрайонне управління в Ізюмському районі та м. Ізюмі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Лисенко Олена Олексіївна
Міськрайонне управління в Ізюмському районі та м. Ізюмі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Савран Олеся Юріївна
Міськрайонне управління в Ізюмському районі та м. Ізюмі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Корчма Юрій Олександрович
Відділ у Кегичівському    районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Київська Світлана Олександрівна
Відділ у Кегичівському    районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Левицька Юлія  Петрівна
Відділ у Красноградському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Зінченко Аліна Сергіївна
Відділ у Красноградському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Алібекгаджієв Шаміль Хасайгаджієвич
Відділ у Краснокутському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Гальченко Іван Олексійович
Міськрайонне управління у Куп’янському районі та м. Куп’янську Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Альошкіна Людмила Володимирівна
Міськрайонне управління у Куп’янському районі та м. Куп’янську Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Пальчикова Юлія Володимирівна
Міськрайонне управління у Куп’янському районі та м. Куп’янську Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Білоконь Ольга Миколаївна
Міськрайонне управління у Лозівському районі та м. Лозовій Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Лейко Олександр Григорович
Міськрайонне управління у Лозівському районі та м. Лозовій Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Тарновська Алла Олександрівна
Міськрайонне управління у Лозівському районі та м. Лозовій Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Ковальов Олександр Анатолійович
Міськрайонне управління у Лозівському районі та м. Лозовій Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Звізденко Катерина Олексіївна
Міськрайонне управління у Лозівському районі та м. Лозовій Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Островська Олена Олександрівна
Відділ у Нововодолазькому районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Килипко Анна Михайлівна
Відділ у Нововодолазькому районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Сабельнік Світлана Вікторівна
 Міськрайонне управління у Первомайському районі та м. Первомайському Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Салатська Олена Вікторівна
 Міськрайонне управління у Первомайському районі та м. Первомайському Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Шевцова Анна Олексіївна
Відділ у Печенізькому районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Скорик Дмитро Миколайович
Відділ у Печенізькому районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Чубукіна Маріанна Олександрівна
Відділ у Сахновщинському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Бакуменко Лілія Валеріївна
Міськрайонне управління у Харківському районі та м. Люботині Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Заколодяжна Ольга Олексіївна
Міськрайонне управління у Харківському районі та м. Люботині Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Степанов Сергій Миколайович
Міськрайонне управління у Харківському районі та м. Люботині Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Жилка Олексій Володимирович
Міськрайонне управління у Харківському районі та м. Люботині Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Опришко Наталя Вікторівна 
Міськрайонне управління у Харківському районі та м. Люботині Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Луханіна Юлія Михайлівна
Міськрайонне управління у Харківському районі та м. Люботині Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Ярова Олена Іванівна
Міськрайонне управління у Харківському районі та м. Люботині Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Крамаренко Ольга Павлівна
Відділ у м. Харкові Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Слюсарєва Олена Василівна
Відділ у м. Харкові Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Федорова Юлія Сергіївна
Відділ у м. Харкові Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Єресько Ігор Олександрович
Відділ у м. Харкові Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Козар Наталія Анатоліївна
Відділ у м. Харкові Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Плужник Олена Борисівна
Відділ у м. Харкові Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Колоша Олександр Сергійович
Відділ у м. Харкові Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Туз Олександр Вікторович 
Відділ у м. Харкові Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Карабан Вікторія Юріївна
Міськрайонне управління у Чугуївському районі та м. Чугуєві Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Ліфінцева Анна Сергіївна
Міськрайонне управління у Чугуївському районі та м. Чугуєві Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Літвін Тетяна Іванівна
Міськрайонне управління у Чугуївському районі та м. Чугуєві Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Волох Наталія Іванівна
Відділ у Шевченківському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Лазарєва Ольга Василівна
Головне управління Держгеокадастру у Харківській області Мокроусова Галина Сергіївна
  Семенова Дар’я Олексїївна
Головне управління Держгеокадастру у Харківській області Бокатов Ігор Олександрович,