Увага! Відповідно до ст. 11 Закону України «Про захист персональних даних», відправляючи це питання, Ви надаєте згоду на обробку та використання Ваших персональних даних для здійснення повноважень, пов’язаних із розглядом даного звернення. Ваші особисті данні не будуть опубліковані.
Також звертаємо вашу увагу на те, що питання, які принижують честь та гідність інших осіб, містять образи та брутальні вислови, не підлягають розгляду та не публікуються на сайті.

Увага! Відповідно до статті 5 Закону України “Про звернення громадян” звернення може бути усним чи письмовим.
Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).
У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Увага! Звертаємо Вашу увагу, що при листуванні електронною поштою Держгеокадастр не приймає та не може відправляти листи на адреси, зареєстровані на серверах Російської Федерації (наприклад, mail.ru, yandex.ru, rambler.ru тощо). Враховуйте це, вказуючи електронну адресу для листування.

Увага! Ознайомитися з повідомленням про обробку персональних даних осіб, які звертаються до Держгеокадастру в порядку, визначеному законами України “Про звернення громадян” та “Про доступ до публічної інформації” та осіб, які звертаються на “гарячу лінію” Держгеокадастру можна за посиланням.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ НА ТЕ, ЩО ЗВЕРНЕННЯ ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ НЕОБХІДНО НАДСИЛАТИ ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ: land@land.gov.ua

  Прізвище, ім'я та по батькові

  Поштова адреса

  Телефон

  Електронна адреса

  Текст звернення

  Завантажити скан-копію звернення з підписом.

  Максимальний розмір файлу: 10 мб. Дозволені формати файлів: jpg, jpeg, png, gif, pdf, docx, doc.

  Введіть будь-ласка символи, зображені на малюнку

  captcha