Луганська область

Назва структурного підрозділу Головного управління Держгеокадастру ПІБ кадастрового реєстратора
Головне управління Держгеокадастру у Луганській області Саєнко Микола Васильович
Головне управління Держгеокадастру у Луганській області Юрченко Ірина Вадимівна
Відділ у Біловодському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Тимець Оксана Миколаївна
Відділ у Біловодському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Гундар Анна Сергіївна
Відділ у Білокуракинському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Солдатенко Віталій Васильович
Відділ у Білокуракинському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Хоружа Яна Віталіївна
Відділ у Кремінському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Обужеванний Станіслав Миколайович
Відділ у Кремінському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Кременчуцька Олена Володимирівна
Відділ у Марківському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Глущенко Сергій  Васильович
Відділ у Марківському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Харабара Наталія Анатоліївна
Відділ у Новоайдарському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Євдокимов Сергій Олександрович
Відділ у Новоайдарському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Скоробагатько Людмила Степанівна
Відділ у Новопсковському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Білоус Світлана Миколаївна
Відділ у Новопсковському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Турпітко Вікторія Анатоліївна
Відділ у Новопсковському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Низик Дмитро Анатолійович
Відділ у Попаснянському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Димарчук Сергій Олексійович
Відділ у Попаснянському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Безсонова Ірина Олександрівна
Відділ у Попаснянському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Панкратович Ольга Володимирівна
Відділ у Сватівському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Промишлянська Наталія Ананіївна
Відділ у Станично-Луганському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Мінченков Олександр Вадимович
Відділ у Станично-Луганському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Кравченко Юлія Михайлівна
Відділ у Старобільському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Луганський Євген Олександрович
Відділ у Старобільському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Мироненко Костянтин Васильович
Відділ у Троїцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Салієнко Ольга Іванівна
Відділ у Троїцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Таволжанська Тетяна Олексіївна
Відділ у м. Сєвєродонецьку Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Фролова Ірина Володимирівна
Відділ у м. Сєвєродонецьку Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Самойлова Оксана Олександрівна
Відділ у м. Сєвєродонецьку Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Шляхтич Ольга Борисівна
Відділ у м. Сєвєродонецьку Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Матвієнко Олена Валентинівна
Відділ у м. Сєвєродонецьку Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Гончарова Ванда Василівна
Відділ у м. Лисичанську Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Заікін Вячеслав Миколайович
Відділ у м. Лисичанську Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Панін Костянтин Леонідович