Одеська область

Назва структурного підрозділу Головного управління Держгеокадастру ПІБ кадастрового реєстратора
Відділ в Ананьївському  районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Нікул Павло Петрович
Відділ в Арцизькому районі  Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Гранич Тетяна Сергіївна
Відділ в Арцизькому районі  Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Мягченко Людмила Адольфівна
Відділ у Балтському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Сокерчак В’ячеслав В’ячеславович
Відділ у Балтському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Кістімова Вероніка Валеріївна
Відділ у Балтському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Кузьома Дмитро Сергійович
Відділ у Балтському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Струтинський Володимир Михайлович
Відділ у Білгород-Дністровському районі Міськрайонного управління у Білгород-Дністровському районі та м. Білгороді-Дністровському Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Расказов Олександр Сергійович
Відділ у Білгород-Дністровському районі Міськрайонного управління у Білгород-Дністровському районі та м. Білгороді-Дністровському Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Лаур Ганна Миколаївна
Відділ у Білгород-Дністровському районі Міськрайонного управління у Білгород-Дністровському районі та м. Білгороді-Дністровському Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Морару Тетяна Валеріївна
Відділ у Березівському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Ткаченко Сергій Леонідович
Відділ у Березівському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Семенкова Надія Леонідівна
Відділ у Березівському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Петруня Вадим Володимирович
Відділ у Біляївському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Гагаріна Вероніка Олександрівна
Відділ у Біляївському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Долготер Роман Васильович
Відділ у Болградському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Стоянов Сергій Степанович
Відділ у Болградському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Мержев Іван Костянтинович
Відділ у Великомихайлівському районі Міжрайонного управління у Великомихайлівському та Захарівському районі  Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Агатієва Тетяна Анатоліївна
Відділ у Великомихайлівському районі Міжрайонного управління у Великомихайлівському та Захарівському районі  Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Крижан Надія Анатоліївна
Відділ у Великомихайлівському районі Міжрайонного управління у Великомихайлівському та Захарівському районі  Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Хомченко Галина Миколаївна
Відділ в Іванівському районі  Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Мамонтова Світлана Іванівна
Відділ в Іванівському районі  Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Кишинець Микола Анатолійович
Міськрайонне управління в Ізмаїльському районі та м. Ізмаїлі  Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Чумаченко Костянтин Володимирович
Відділ у м. Ізмаїлі міськрайонного управління в Ізмаїльському районі та м. Ізмаїлі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Асадча Варвара Миколаївна
Відділ у Ізмаїльському районі міськрайонного управління в Ізмаїльському районі та м. Ізмаїлі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Іваногло Наталья Іллівна
Відділ у м. Ізмаїлі міськрайонного управління в Ізмаїльському районі та м. Ізмаїлі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Коврик Юлія Василівна
Відділ у Кілійському районі Головного управління Держгеокадастру Одеської області Красільникова Надія Анатоліївна
Відділ у Кілійському районі Головного управління Держгеокадастру Одеської області Бойченко Інна Олександрівна
Відділ у Кілійському районі Головного управління Держгеокадастру Одеської області Горбенко Тетяна Олександрівна
Відділ у Кодимському районі Головного управління Держгеокадастру Одеської області Чабан Василь Григорович
Відділ у Кодимському районі Головного управління Держгеокадастру Одеської області Чорна Оксана Владимировна
Відділ у Кодимському районі Головного управління Держгеокадастру Одеської області Вербецька Катерина Сергіївна
Відділ у Кодимському районі Головного управління Держгеокадастру Одеської області Невська Сніжана Юріївна
Відділ у Лиманському районі Головного управления Держгеокадастру в Одеській області Гриб Валентина Миколаївна
Відділ у Лиманському районі Головного управления Держгеокадастру в Одеській області Асадча Надія Миколаївна
Відділ у Лиманському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Латій Марина Миколаївна
Відділ у Лиманському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Кугут Світлана Валеріївна
Відділ у Лиманському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Рубченко Олеся Володимирівна
Відділ у Подільському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Урсул Ірина Миколаївна
Відділ у Подільському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Дементьєва Світлана Георгіївна
Відділ у Подільському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Голоднюк Катерина Валентинівна
Відділ у Подільському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Рябий Володимир Олегович
Відділ у Подільському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Нємцева Наталія Павлівна
Відділ у Окнянському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Яцькова Олена Георгіївна
Відділ у Окнянському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Шаргородська Вероніка Анатоліївна
Відділ у Любашівському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Береснєв Євгеній Сергійович
Відділ у Любашівському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Цвігун Світлана Ігорівна
Відділ в Овідіопольському районі Міськрайонного управління в Овідіопольському районі та м. Чорноморську Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Гвозденко Світлана Володимирівна
Відділ в Овідіопольському районі Міськрайонного управління в Овідіопольському районі та м. Чорноморську Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Мальована Наталія Миколаївна
Відділ в Овідіопольському районі Міськрайонного управління в Овідіопольському районі та м. Чорноморську Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Снурникова Юлія Валентинівна
Відділ в Овідіопольському районі Міськрайонного управління в Овідіопольському районі та м. Чорноморську Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Решетникова Гульша Олексіївна
Відділ у Роздільнянському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеської області Шабро Вікторія Вікторівна
Відділ у Роздільнянському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Писар Сергій Олександрович
Відділ у Ренійському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Попов Микола Дмитрович
Відділ у Ренійському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Меркулова Людмила Михайлівна
Відділ у Савранському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Лозовий Олександр Іванович
Відділ у Савранському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Склярук Людмила Іванівна
Відділ у Савранському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Майсос Сергій Юрійович
Відділ у Савранському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Стурза Сергій Васильович
Відділ у Саратському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Чеботар Роман Геннадійович
Відділ у Саратському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Праведний Ігор Вікторович
Відділ у Тарутинському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Матвєєв Михайло Степанович
Відділ у Тарутинському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Кулаклі Катерина Петрівна
Відділ у Татарбунарському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Пислар Сергій В’ячеславович 
Відділ у Татарбунарському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Корецька Світлана Миронівна
Відділ у Татарбунарському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Градинар Ірина Валеріївна 
Відділ у Татарбунарському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Чебан Людмила Василівна 
Відділ у Захарівському районі Міжрайонного управління у Великомихайлівському та Захарівському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Казновська Людмила Михайлівна
Відділ у Захарівському районі Міжрайонного управління у Великомихайлівському та Захарівському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Чорнопищук Олена Юріївна 
Відділ у м. Білгород-Дністровському Міськрайонного управління у Білгород-Дністровському районі та м. Білгород-Дністровському Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Сушкіна Анна Вікторівна
Відділ у м. Одесі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Біднярська Олена Станіславівна
Відділ у м. Одесі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Бакланський Григорій Григорович
Відділ у м. Одесі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Голубенко Андрій Володимирович
Відділ у м. Одесі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Алісієнко Зоя Володимирівна
Відділ у м. Одесі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Шульгіна Юлія Іванівна
Відділ державної реєстрації обєктів державного земельного кадастру управління Державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Недбалюк Олена Василівна
Відділ державної реєстрації обєктів державного земельного кадастру управління Державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Луполов Андрій Анатолійович
Відділ ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Стаднік Ольга Олександрівна
Відділ у Біляївському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Деревянко Наталія Анатоліївна
Відділ у Біляївському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Чернелівська Катерина Валеріївна
Відділ у Кілійському районі Головного управління Держгеокадастру Одеської області Горбенко Тетяна Олександрівна
Відділ у Подільському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Журавльова Катерина Василівна
Відділ у Тарутинському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Карамаврова Алла Василывна 
Відділ у Ширяївському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Коваленко Яна Аркадіївна
Відділ у Любашівському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Стратієвський Володимир Сергійович
Відділ в Овідіопольському районі Міськрайонного управління в Овідіопольському районі та м. Чорноморську Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Олійник Олександр Олександрович