Сумська область

Назва структурного підрозділу Головного управління Держгеокадастру ПІБ кадастрового реєстратора
Відділ у Охтирському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Волобуєва Ольга Михайлівна
Соколов Володимир Юрійович
Овчарик Валентина Федорівна
Грехова Світлана Олександрівна
Череда Юлія Михайлівна
Відділ у Білопільському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Кулик Віталій Миколайович
Відділ у Буринському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Мірошниченко Наталія Миколаївна
Лазоркіна Віра Миколаївна
Відділ у Великописарівському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Гордєєв Сергій Іванович
Мовчан Олександр  Сергійович
Відділ у Глухівському районі Головного управління Держгеокадастру у  Сумській області  Харченко Тетяна Іванівна
Кордюкова Олена Олександрівна
Журавльова Наталія Миколаївна
Відділ у Конотопському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Демидко Анастасія Миколаївна
Гапоненко Валентина Петрівна
Величко Максим Юрійович
Відділ у Краснопільському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Кузін Олександр Вікторович
Лазоренко Віталій Миколайович
Відділ у Кролевецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Мартинюк Олена Іванівна
Власенко Людмила Іванівна
Відділ у Лебединському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Фостенко Віталій Миколайович
Никипіла Наталія Анатоліївна
Сизоненко Галина Миколаївна
Венжега Ірина Василівна
Древаль Вікторія Петрівна
Відділ у Липоводолинському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Ємець Оксана Вікторівна
Наумко Микола Володимирович
Відділ у Недригайлівському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Щербак Наталія Олексіївна
Кріпак Юлія Олександрівна
Відділ у Путивльському районі Головного управоління Дерджгеокадастру у Сумській області Шумна Наталія Вікторівна
Відділ у Роменському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Заворотько Анатолій Олександрович
Драган Катерина Миколаївна
Зінченко Вікторія Анатоліївна
Пікулицька Анна Дмитрівна
Відділ у Середино-Будському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Дворецька Тетяна Петрівна
Селезньова Наталія Олександрівна
Міськрайонне управління  у м. Сумах та Сумському районі  Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Грищенко Ірина Олександрівна
Сидоренко Наталія Миколаївна
Лазебна Наталія Іванівна
Єлагін Ярослав Юрійович
Красовська Катерина Петрівна
Самохвал Тетяна Василівна
Відділ у Тростянецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Басанець Любов Михайлівна
Відділ у Шосткинському районі Головного управління Держгеокадастру Сумської області Бурлакова Ганна Василівна
Лях Галина Іванівна
Кузьменко Ольга Миколаївна
Відділ в Ямпільському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Селезньова Олена Миколаївна
Головне управління Держгеокадастру у Сумській області Гуляєв Михайло В’ячеславович
Янченко Катерина Вікторівна
Бережна Юлія Олександрівна