Донецька область

Назва структурного підрозділу Головного управління Держгеокадастру ПІБ кадастрового реєстратора
Міськрайонне управління у Бахмутському районі та м. Бахмуті Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Андруник Наталія Іванівна
Міськрайонне управління у Бахмутському районі та м. Бахмуті Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Васильєв Максим Андрійович
Міськрайонне управління у Бахмутському районі та м. Бахмуті Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Підченко Максим Віталійович
Міськрайонне управління у Бахмутському районі та м. Бахмуті Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Верич Вікторія Павлівна
Міськрайонне управління у Великоновосілківському районі та м. Донецьку Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Панишев Андрій Михайлович
Міськрайонне управління у Великоновосілківському районі та м. Донецьку головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Свістунов Віктор Олександрович
Відділ у Волноваському районі Головного управління  Держгеокадастру у Донецькій області Супроненко Вікторія Вікторівна
Відділ у Волноваському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Думбасар Тетяна Євгенівна
Відділ у Волноваському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Косточкіна Сніжана Михайлівна
Відділ у Волноваському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Налбат Марія Олександрівна
Відділ у Волноваському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Мандрика Ігор Миколайович
Відділ у Нікольському районі Головного Управління Держгеокадастру у Донецькій області Ляднова Олена Олександрівна
Відділ у Нікольському районі Головного Управління Держгеокадастру у Донецькій області Тешнер Віра Михайлівна
Відділ у Добропільському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Шеметов Федір Олександрович
Відділ у Добропільському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Сенчук Віра Анатоліївна
Відділ у Добропільському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Чурсинова Тетяна Валеріївна
Міськрайонне управління у Костянтинівському районі та м. Торецьку  Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Хало Ольга Володимирівна
Міськрайонне управління у Костянтинівському районі та м. Торецьку  Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Сивокоз Олена Ігоревна
Міськрайонне управління у Костянтинівському районі та м. Торецьку  Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Карпенко Сергій Григорович
Міськрайонне управління у Костянтинівському районі та м. Торецьку  Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Москаленко Лілія Борисівна
Міськрайонне управління у Костянтинівському районі та м. Торецьку  Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Сірохіна Наталія Ренатівн
Міськрайонне управління у Костянтинівському районі та м. Торецьку  Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Московська Марина Дмитрівна
 Міськрайонне управління у Покровському районі та  м. Мирнограді Головного  управління Держгеокадастру у Донецькій області  Марус Лідія Віталіївна
 Міськрайонне управління у Покровському районі та  м. Мирнограді Головного  управління Держгеокадастру у Донецькій області  Дружинівна Марина Олександрівна
 Міськрайонне управління у Покровському районі та  м. Мирнограді Головного  управління Держгеокадастру у Донецькій області  Пермякова Татяна Юріївна
 Міськрайонне управління у Покровському районі та  м. Мирнограді Головного  управління Держгеокадастру у Донецькій області  Чертань Олена Леонідівна
Міськрайонне управління у Мар’їнському районі та м. Вугледарі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Шаповалова Світлана Василівна
Міськрайонне управління у Мар’їнському районі та м. Вугледарі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Чирка Галина Миколаївна
Міськрайонне управління у Мар’їнському районі та м. Вугледарі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Пархоменко Юлія Вікторівна
Міськрайонне управління у Мар’їнському районі та м. Вугледарі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Луценко Тетяна Олександрівна
Міськрайонне управління у Мар’їнському районі та м. Вугледарі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Авраменко Володимир Анатолійович
Відділ у м.Вугледарі Міськрайонного управління у Мар’їнському районі та м.Вугледарі  Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Никифорова Катерина Петрівна
Відділ в Олександрівському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Макаренко Борис Володимирович
Відділ в Олександрівському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Черномор Григорій Петрович
Відділ у Олександрівському районі  Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Рябова Дарина Олександрівна
Відділ у Мангушському районі  Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Вовк Валентина Олександрівна
Відділ у Мангушському районі  Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Алімова Тетяна Миколаївна
Міськрайонне управління у Слов’янському районі та м. Слов’янську Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Гільов Денис Олександрович
Міськрайонне управління в Ясинуватському районі та м. Авдіївці Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Мацакова Юлія Едуардівна
Міськрайонне управління в Ясинуватському районі та м. Авдіївці Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Новікова Марина Юріївна
Міськрайонне управління в Ясинуватському районі та м. Авдіївці Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Сльозкіна Світлана Леонідівна
Відділ у місті Краматорск Міжміського управління у мм.Краматорську та Дружківці Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Орел Олена Олександрівна
Відділ у місті Дружківка Міжміського управління у мм.Краматорську та Дружківці Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Павинська Світлана Миколаївна
Відділ у Лиманському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій облсті Прокопенко Юлія Андріївна
Відділ у Лиманському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій облсті Гуренкова Тетяна Володимирівна
Відділ у Лиманському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій облсті Зозуля Наталія Василівна
Відділ у м.Маріуполі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Синоліцина-Зарецька Юлія
Відділ у м.Маріуполі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Шевченко Анна Володимирівна
Відділ у м.Маріуполі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Ліневська-Шиш Вікторія
Міжміське управління у мм Селидовому та Новогродівці  Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Федотова Оксана Юріївна
Міжміське управління у мм Селидовому та Новогродівці  Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Семків Ірина Володимирівна
Міжміське управління у мм Селидовому та Новогродівці  Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Братусь Олеся Володимирівна
Міжміське управління у мм Селидовому та Новогродівці  Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Мануйлова Анастасія Юріївна
Міжміське управління у мм Селидовому та Новогродівці  Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Некращук ольга Анатоліївна
Управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області  Сорока Наталія Вікторівна
Управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області  Нємцева Олена Володимирівна