Чернівецька область

Назва структурного підрозділу Головного управління Держгеокадастру ПІБ кадастрового реєстратора
Відділ державної реєстрації об’єктів Державного земельного кадастру Управління Державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Стужук Алла Федорівна
Відділ державної реєстрації об’єктів Державного земельного кадастру Управління Державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Куліковський Тарас Іванович
Відділ у Глибоцькому районі  Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Романюк Уляна Василівна
Відділ у Глибоцькому районі  Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Божеску Марія Іванівна
Відділ у Глибоцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Сака Віталій Валерійович
Відділ у м. Чернівцях Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Заплітний Іван Дмитрович
Відділ у м. Чернівцях Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Максимюк Андрій Вікторович
Відділ у м. Чернівцях Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Бойко Богдан Любомирович
Відділ у Герцаївському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецький області  Дабула Деніс Георгійович
Відділ у Герцаївському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецький області  Чорногач Марина Іллівна
Відділ у Сокирянському районі міськрайонного управління у Сокирянському районі та м. Новодністровську Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Носова Наталя Василівна
Відділ у Сокирянському районі міськрайонного управління у Сокирянському районі та м. Новодністровську Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Кодовбецький Сергій Володимирович
Відділ у Путильському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області  Перепелиця Світлана Танасіївна
Відділ у Путильському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області  Бубряк Альона Василівна
Відділ у Кельменецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Дзензерська Руслана Миколаївна
Відділ у Кельменецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Максимчук Іван Васильович
Відділ у Хотинському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Назаренко Геннадій Володимирович
Відділ у Хотинському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Перепелюк Іван Володимирович
Відділ у Хотинському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Жолтвінська Марина Анатоліївна
Відділ у Заставнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Шкоропада Оксана Василівна
Відділ у Заставнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Шинкарюк Людмила Василівна
Відділ у Сторожинецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Богатир Павло Дмитрович
Відділ у Кіцманському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Брешук Олеся Іванівна
Відділ у Кіцманському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Іричук Ірина Михайлівна
Відділ у Кіцманському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Снятинчук Ірина Юріївна
Відділ у Вижницькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Танасійчук Любомир Володимирович
Відділ у Вижницькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Мандрик Роман Миколайович
Відділ у Новоселицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Войтюк Олена Миколаївна
Відділ у Новоселицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Скрипник Віра Павлівна
Відділ у Новоселицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Ротар Крістіна Георгіївна
Відділ у м. Новодністровську Міськрайонного управління у Сокирянському районі та м. Новодністровську Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Векленко Діана Вікторівна