Київська область

Назва структурного підрозділу Головного управління Держгеокадастру ПІБ кадастрового реєстратора
Відділ у Баришівському районі  Волошин Лариса Михайлівна
Відділ у Баришівському районі  Губерник Наталія Василівна
Відділ у Баришівському районі  Галіцина Наталія Михайлівна
Відділ у Баришівському районі  Гнатюк Наталія Олександрівна
Відділ  у Білоцерківському районі Міськрайонного управління у Білоцерківському районі та м. Білій Церкві  Бродацький Артем Сергійович
Відділ в м. Білій  Церкві Міськрайонного управління у Білоцерківському районі та м. Білій Церкві  Полукарова Вікторія Вікторівна
Відділ  у Білоцерківському районі Міськрайонного управління у Білоцерківському районі та м. Білій Церкві  Степенко Алла Анатоліївна
Відділ  у Білоцерківському районі Міськрайонного управління у Білоцерківському районі та м. Білій Церкві  Мусієнко Тетяна Володимирівна
Відділ  у Білоцерківському районі Міськрайонного управління у Білоцерківському районі та м. Білій Церкві  Червінчик Галина  Іванівна
Відділ  у Білоцерківському районі Міськрайонного управління у Білоцерківському районі та м. Білій Церкві  Озадовський Олександр Олександрович
Відділ у Богуславському районі  Бишенко Андрій Валерійович
Відділ у Богуславському районі  Салата Олександра Олексанрівна
Відділ у Богуславському районі  Шикун Антоніна Анатоліївна
Відділ у Бориспільському районі  Демещук Юрій Олександрович
Відділ у Бориспільському районі  Семенюк Олеся Сергіївна
Відділ у Бориспільському районі  Бевзюк Володимир Олександрович
Відділ у Бородянському районі Міськрайонного управління у Бородянському районі та м.Буча  М’якота Марія Георгіївна
Відділ у Бородянському районі Міськрайонного управління у Бородянському районі та м.Буча  Тимошенко Ольга Вікторівна
Відділ у Бородянському районі Міськрайонного управління у Бородянському районі та м.Буча  Шульженко Валентина Вячеславівна
Відділ у Бородянському районі Міськрайонного управління у Бородянському районі та м.Буча  Оксененко Ірина Володимирівна
Відділ у м. Бучі Міськрайонного управління у Бородянському районі та м. Бучі  Ребезов Віталій Вікторович
Відділ у м. Броварах Міськрайонного управління у Броварському районі та м.Броварах  Луппа Сергій Володимирович
Відділ у Броварському районі Міськрайонне управління у Броварському районі та м.Броварах  Драна Анна Миколаївна
Відділ у Броварському районі Міськрайонного управління у Броварському районі та м.Броварах  Долгошей Тетяна Вікторівна
Відділ у Броварському районі Міськрайонного управління у Броварському районі та м.Броварах  Дуда Олена Теодорівна
Відділ у Васильківському районі  Голодний Дмитро Вікторович
Відділ у Васильківському районі  Вангородська Юлія Іванівна
Відділ у Васильківському районі  Півень Оксана Миколаївна
Відділ у Васильківському районі  Смоленський Артем Борисович
Відділ у Васильківському районі  Лада Галина Володимирівна
Відділ у Васильківському районі  Мостіпан Антон Геннадійович
Відділ у Вишгородському районі  Босенко Світлана Василівна
Відділ у Вишгородському районі  Мороз Ніна Миколаївна
Відділ у Вишгородському районі  Ворон Валерія Олегівна
Відділ у Вишгородському районі  Єрмошин Євгеній Анатолійович, провідний спеціаліст
Відділ у Володарському районі  Міжрайонного управління у Володарському та Тетіївському районах  Свінцицька Наталія Володимирівна
Відділ у Згурівському районі  Рибалка Роман Вікторович
Відділ у Іванківському районі  Кожан Інна Сергіївна
Відділ у Іванківському районі  Петренко Тетяна Володимирівна
Відділ у Іванківському районі  Хлус Вікторія Сергіївна
Відділ у Кагарлицькому районі  Громика Наталія Володимирівна
Відділ у Кагарлицькому районі  Нижник Сергій Володимирович
Відділ у Кагарлицькому районі  Кіршова-Загурська Олена Леонідівна
Відділ у Києво-Святошинському районі Міськрайонного управління Держгеокадастру у Києво-Святошинському районі та м. Ірпені  Головного управління Держгеокадастру у Київській області Сірик Артем Сергійович
Відділ у Києво-Святошинському районі Міськрайонного управління Держгеокадастру у Києво-Святошинському районі та м. Ірпені   Козаченко Артем Олександрович
Відділ у Києво-Святошинському районі Міськрайонного управління  у Києво-Святошинському районі та м. Ірпені   Бондаренко Ірина Павлівна
Відділ у Києво-Святошинському районі Міськрайонного управління  у Києво-Святошинському районі та м. Ірпені   Іваненко Оксана Іванівна
Відділ у Києво-Святошинському районі Міськрайонного управління  у Києво-Святошинському районі та м. Ірпені   Король Ольга Іванівна
Відділ у Києво-Святошинському районі Міськрайонного управління  у Києво-Святошинському районі та м. Ірпені   Снігур Артем Андрійович
Відділ у Києво-Святошинському районі Міськрайонного управління  у Києво-Святошинському районі та м. Ірпені   Сікорська Валентина Станіславівна
Відділ у Києво-Святошинському районі Міськрайонного управління  у Києво-Святошинському районі та м. Ірпені   Мишко Марина Дмитрівна
Відділ у Макарівському районі  Степанюк Аліна Миколаївна
Відділ у Макарівському районі  Чорномаз Ольга Миколаївна
Відділ у Миронівському районі  Юзик Олександр Михайлович
Відділ у Миронівському районі  Лисікова Наталія Олексіївна
Віділ в Обухівському районі  Конфедрат Леонід Анатолійович
Віділ в Обухівському районі  Івженко Олена Сергіївна
Віділ в Обухівському районі  Лутак Анна Іванівна
Віділ в Обухівському районі  Селезень Тамара Олександрівна
Відділ у Переяслав-Хмельницькому районі  Бундзів Надія Володимирівна
Відділ у Переяслав-Хмельницькому районі  Лябах Наталія Ігорівна
Відділ у Переяслав-Хмельницькому районі  Чичикало Ганна Іванівна
Відділ у Рокитнянському районі  Чубко Ірина Василівна
Відділ у Рокитнянському районі  Коваленко Оксана Петрівна
Відділ у Сквирському районі  Герасимчук Тетяна Олександрівна
Відділ у Сквирському районі  Анісімова Валерія Володимирівна
Відділ у Сквирському районі  Матківська Наталія Анатоліївна
Відділ у Ставищенському районі Міжрайонного управління у Ставищенському та Таращанському районах  Бойко Людмила Петрівна
Відділ у Ставищенському районі Міжрайонного управління у Ставищенському та Таращанському районах  Куцан Тетяна Олександрівна
Відділ у Таращанському районі Міжрайонного управління у Ставищенському та Таращанському районах Шкільнюк Руслан Вікторович
Відділ у Тетіївському районі  Тарнавська Ольга Ігорівна
Відділ у Фастівському районі Плаксієнко Наталія Вікторівна
Відділ у Фастівському районі Усик Інна Вікторівна
Відділ у Фастівському районі Ковальська Людмила Іванівна
Відділ в Яготинському районі  Шевченко Олена Григорівна
Сектор у м. Славутичі  Бєлєнко Вікторія Володимирівна
Відділ державної реєтсрації об’єктів державного земельного кадастру Управління державного земельного кадастру  Сухоносова Ганна Олександрівна
Відділ державної реєтсрації об’єктів державного земельного кадастру Управління державного земельного кадастру  Іллючок Володимир Сергійович
Відділ державної реєстрації об’єктів державного земельного кадастру Управління державного земельного кадастру  Ісюк Ірина Василівна
Відділ державної реєстрації об’єктів державного земельного кадастру Управління державного земельного кадастру  Піньковська Наталія Вікторівна