Львівська область

Назва структурного підрозділу Головного управління Держгеокадастру ПІБ кадастрового реєстратора
Відділ у Бродівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Попович Марія Ярославівна
Відділ у Бродівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Пилипців Ігор Михайлович
Відділ у Буському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Гуденко Неля Анатоліївна
Відділ у Буському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Палка Наталія Ярославівна
Відділ у Буському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Вороновська Анна Миколаївна
Відділ у Городоцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Львівіській області Ривак Мар’яна Володимирівна
Відділ у Городоцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Львівіській області Фостяк Наталія Степанівна
Відділ у Городоцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Львівіській області Стасів Тарас Григорович
Міськрайонне управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Дзядусь Юлія Віталіївна
Міськрайонне управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Пуцило Уляна Михайлівна
Міськрайонне управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Пріцак Ольга Любомирівна
Міськрайонне управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Герій Андріана Віталіївна
Відділ  у Жидачівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівської області Максимів Роман Олексійович
Відділ  у Жидачівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівської області Стадник Ірина Ярославівна
Відділ  у Жидачівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівської області Гладка Оксана Михайлівна
Відділ у Жовківському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Гавлічек Віталій Степанович
Відділ у Жовківському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Булгакова Ірина Павлівна
Відділ у Жовківському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Кіцілінський Максим  Олександрович
Відділ у Жовківському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Лака Надія Іванівна
Відділ у Золочівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Карнидал Ольга Йосипівна
Відділ у Золочівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Шутяк Оксана Миколаївна
Відділ у Золочівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Вільчинська Ірина Володимирівна
Відділ у Кам’янка-Бузькому районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Куртяк Руслан Михайлович
Відділ у Кам’янка-Бузькому районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Діжак Оксана Степанівна
Відділ у Миколаївському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Оприско Василь Ярославович
Відділ у Миколаївському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Лис Тарас Єгорович
Відділ у Миколаївському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Ривко Ольга Володимирівна
відділ у Мостиському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Милян Оксана Стефанівна
відділ у Мостиському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Кулій Михайло Васильович
відділ у Мостиському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Сидір Наталія Мирославівна
Відділ у Перемишлянському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Нагуляк Юрій Володимирович
Відділ у Перемишлянському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Тудай Ірина Юліанівна
Відділ у Пустомитівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Футей Оксана Дмиторівна
Відділ у Пустомитівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Корилкевич Павло Петрович
Відділ у Пустомитівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Пінак Оксана Григорівна
Відділ у Радехівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області                                                      Куць Марія Богданівна
Відділ у Радехівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області                                                      Ліцовська Євгенія Стефанівна
Відділ у Радехівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області                                                      Дуляба Вікторія Юріївна
Відділ у Радехівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області                                                      Парій Юлія Степанівн
Відділ у Самбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Француз Роман Миронович
Відділ у Самбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Дзюба Марія Богданівна
Відділ у Самбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Колодій Юрій Миколайович
Відділ у Сколівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Дмитрів Василь Ярославович
Відділ у Сколівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Михайлович Оксана Іванівна
Відділ у Сколівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Бурбеза Галина Миколаївна
Відділ у Сокальському районі міськрайонного управління у Сокальському районі та м.Червоноград головного управління Держгеокадастру у Львівській області Ковальчук Ярослав Васильович
Відділ у Сокальському районі міськрайонного управління у Сокальському районі та м.Червоноград головного управління Держгеокадастру у Львівській області Сенюк Віталій Володимирович
Відділ у Сокальському районі міськрайонного управління у Сокальському районі та м.Червоноград головного управління Держгеокадастру у Львівській області Криштоф Надія Степанівна
Відділ у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Білас Володимир Іванович
Відділ у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Ковальчук Ярослав Дмитрович
Відділ у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Наливайко Галина Іванівна
Відділ у Стрийському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Мрочак Натаілія Богданівна
Відділ у Стрийському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Брик Іванна Федорівна
Відділ у Стрийському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Гарасимчук Оксана Василівна
Відділ у Турківському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області  Яворська Ірина Михайлівна
Відділ у Турківському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області  Ільницька Ольга Остапівна
Відділ у Турківському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області  Марусяк Ірина Іванівн
Відділ у Яворівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області  Баліцька Людмила Ярославівна
Відділ у Яворівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області  Русін Ольга Іванівна
Відділ у Яворівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області  Жук Іванна Михайлівна
Відділ  у м.Дрогобичі Міськрайонного  управління  у Дрогобицькому районі  та м.Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Пунейко Мирослава Семенівна
Відділ у м. Львові Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Павлів Оксана Володимирівна
Відділ у м. Львові Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Волкошевич Оксана Богданівна
Відділ у м. Львові Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Сняданко Наталія Ярославівна
Відділ у м. Львові Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Карбовник Оксана Романівна
Відділ у м. Червонограді міськрайонного управління у Сокальському районі та м. Червонограді Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Алешко Тетяна Анатоліївна
Головне управління Держгеокадастру у Львівській області Герчук Назарій Львович
Головне управління Держгеокадастру у Львівській області Лисько Наталія Тарасівна
Головне управління Держгеокадастру у Львівській області Ханас Марія Дмитрівна
Головне управління Держгеокадастру у Львівській області Косик Христина Борисівна
Головне управління Держгеокадастру у Львівській області Мартинюк Катерина Олегівна