Івано-Франківська область

Назва структурного підрозділу Головного управління Держгеокадастру ПІБ кадастрового реєстратора
Відділ у Долинському районі міськрайонного управління у Долинському районі та м. Болехові  Фалько Василь Богданович
Відділ у Долинському районі міськрайонного управління у Долинському районі та м. Болехові  Тимочко Тетяна Ярославівна
Відділ у м.Болехові міськрайонного управління у Долинському районі та м.Болехові  Гульчій Владислава Володимирівна
 Відділ у Калуському районі міськрайонного управління у Калуському районі та м. Калуші  Федьків Віра Тарасівна
 Відділ у Калуському районі міськрайонного управління у Калуському районі та м. Калуші  Довжанський Богдан Миколайович
 Відділ у Калуському районі міськрайонного управління у Калуському районі та м. Калуші  Саварина Галина Ярославівна
Відділ у Коломийському районі міськрайонного управління у Коломийському районі та м. Коломиї  Бойчук Світлана Василівна
Відділ у Коломийському районі міськрайонного управління у Коломийському районі та м. Коломиї  Мельничук Ірина Петрівна
Відділ у м.Коломиї міськрайонного управління у Коломийському районі та м. Коломиї  Шульга-Лабич Ірина Вікторівна
Відділ у Надвірнянському районі міськрайонного  управління у Надвірнянському  районі та м.Яремчому  Капущак  Олександра Романівна
Відділ у Надвірнянському районі міськрайонного  управління у Надвірнянському  районі та м.Яремчому  Приймак Оксана Іванівна
Міськрайонне управління у Надвірнянському районі та м. Яремчому  Ілюк Василь Дмитрович
Відділ у м.Яремчому Міськрайонного  управління у Надвірнянському  районі та м.Яремчому  Михайлецький Павло Вячеславович
Відділ у Богородчанському районі  Паранюк Ірина Дмитрівна
Відділ у Верховинському районі  Бобрук Марія Іванівна
Відділ у Верховинському  районі  Федорчак Володимир Ілліч
Відділ у Галицькому районі  Николин Ігор Степанович
Відділ у Галицькому районі  Федорак Ольга Петрівна
Відділ у Городенківському районі    Мельничук Василь Дмитрович
Відділ у Городенківському районі  Федишин Михайло Дмитрович
Відділ у Городенківському районі  Стельмах Наталія Володимирівна
Відділ у Косівському районі  Сайнюк Іванна Василівна
Відділ у Косівському районі  Соколюк Оксана Василівна
Відділ у Рогатинському районі  Семен Мирослава Миколаївна
Відділ у Рогатинському районі  Андрусів Роман Ярославович
Відділ у Рожнятівському районі  Яремчук Оксана Миколаївна
Відділ у Рожнятівському районі  Скрипка Ірина Омелянівна
Відділ у Снятинському районі  Андріящук Іван Іванович
Відділ у Снятинському районі  Данишенко Марія Михайлівна
Відділ у Тисменицькому районі Сухолитка Наталія Валеріївна
Відділ у Тисменицькому районі Драгомирецька Ірина Петрівна
Відділ у Тисменицькому районі Бойко Ольга Богданівна
Відділ у Тлумацькому районі  Петрів Іван Васильович
Відділ у м. Івано-Франківську Ногіна Олена Сергіївна
Відділ у м. Івано-Франківську Любецький Олег Ярославович
Відділ у м. Івано-Франківську Шендерецька Сніжана Василівна
Управління державного земельного кадастру Андрушків Володимир Петрович
Відділ державної реєстрації обєктів державного земельного кадастру Управління державного земельного кадастру Монастирська Ірина Адамівна