Більше 8 млн грн отримали торік місцеві ради Черкащини від продажу прав оренди землі

Упродовж 2019 року Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області організувало 81 земельний аукціон із продажу прав оренди 336 лотів загальною площею понад 3,2 тис. гектарів. За результатами аукціонів передано в користування на умовах оренди 169 земельних ділянок загальною площею 1,6 тис. гектарів.

Стартова ціна оренди ділянок становила 2,95 млн гривень. У ході проведення торгів вартість зросла до 8,01 млн грн, що становить у середньому 21,8% від нормативної грошової оцінки землі.

Найбільша площа, що передана торік у користування через торги, у Монастирищенському районі Черкащини – 210,5 гектара. Проте найбільше коштів (1,46 млн грн) надійшло до сільських рад Маньківського району Черкаської області за продаж прав оренди сімох земельних ділянок загальною площею 119,6 гектара.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на вебсайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».