Бюджети місцевих рад Львівщини отримали майже 6 млн грн на землеустрій, охорону та поліпшення земель

Цього року до бюджетів різних рівнів Львівщини надійшло 9,8 млн грн у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. З них до обласного бюджету надійшло 4,4 млн грн, на рахунки місцевих рад – 5,4 млн гривень.

У 2021 році використано майже 6 млн грн на проведення робіт із землеустрою та охорони земель.

Найбільше коштів витрачено на проведення нормативної грошової оцінки земель (2,3 млн грн), впровадження заходів з охорони земель (1,7 млн грн), проведення інвентаризації земель (0,9 млн грн).

Загалом на спеціальних рахунках місцевих рад Львівської області акумульовано 26,4 млн грн, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

Довідково:

Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.