Бюджети Тернопільщини поповнено на 3,1 млн грн за адміністративні послуги у сфері земельних відносин

Упродовж восьми місяців 2021 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області надали громадянам та юридичним особам 126 430 адміністративних послуг, з яких переважну більшість – 79% (99 716) послуг надано безоплатній основі.

Серед безоплатних послуг на Тернопільщині найбільш популярними були запити щодо видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (40 896) та надання інформації з Державного земельного кадастру (48 194).

На платній основі фахівці Держгеокадастру Тернопільщини надали 26 714 послуг. За адміністративні послуги, які потребують оплати, землевпорядники області спрямували до державного та місцевого бюджетів 3,1 млн гривень.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.