Бюджети Житомирщини отримали 3,3 млн грн у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва

Упродовж січня-липня 2022 року в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва до бюджетів Житомирської області надійшло 3,3 млн гривень. З них до обласного бюджету надійшло 0,8 млн гривень.

Нині на спеціальних рахунках місцевих рад Житомирської області накопичені надходження від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва з урахуванням минулих періодів становлять 40,5 млн грн, з них на рахунку обласної ради – 3,6 млн гривень.

Загалом упродовж зазначеного періоду на території Житомирської області було вилучено із сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва 60,2 га земель.

Довідково:

Відшкодуванню підлягають втрати сільськогосподарських угідь, лісових земель та чагарників як основного засобу виробництва в сільському і лісовому господарстві внаслідок вилучення (викупу) їх для потреб, не пов’язаних із сільсько- та лісогосподарським виробництвом.