Близько 76 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель оцифрували землевпорядники Закарпаття

Упродовж восьми місяців 2023 року землевпорядники Закарпаття перевели в електронну форму 33 317 матеріалів Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Загалом з червня 2022 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області оцифрували 75 954 таких документів.

Перетворення усіх матеріалів Державного фонду документації із землеустрою в електронний вигляд забезпечить оперативний та швидкий пошук; зниження корупційних ризиків; введення оперативного моніторингу використання та надходження документації із землеустрою до Державного фонду.

Довідково:

Державний фонд документації із землеустрою та оцінки земель формується на основі збору, обробки, обліку матеріалів, отриманих в результаті здійснення землеустрою. Положення про Державний фонд документації із землеустрою затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2004 року № 1553. Юридичні та фізичні особи мають право користуватися матеріалами Державного фонду документації із землеустрою з дотриманням вимог законів країни «Про землеустрій», «Про доступ до публічної інформації», інших законів України і Положення про Державний фонд документації із землеустрою.