Державні інспектори з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Київській області продовжують проведення перевірок дотримання законодавства при відведенні земельних ділянок на території с. Крюківщина Київської області

Державними інспекторами Головного управління Держгеокадастру у Київській області проведено перевірки дотримання земельного законодавства, відведення земельних ділянок на території с. Крюківщина Київської області.

За результатами проведених заходів вбачається реєстрація земельних ділянок на підставі підроблених документів та незаконність вилучення земель з комунальної та державної власності, що є порушенням пункту «є» статті 211 Земельного кодексу України, приховування від обліку і реєстрації та перекручення даних про стан земель, розміри та кількість земельних ділянок, а також вбачаються ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена статтею 358 Кримінального кодексу України.

Матеріали перевірки направлені до правоохоронних органів для розгляду та вжиття заходів у відповідності до вимог чинного законодавства.