Державні інспектори з контролю за використанням та охороною земель Харківщини продовжують виявляти факти самовільного зайняття земельних ділянок на яких здійснюється господарська діяльність

Державними інспекторами Управління з контролю за використанням та охороною земель у Харківській області за результатами заходу державного нагляду (контролю) за додержанням вимог земельного законодавства на території м. Харкова, встановлено факт використання земельної ділянки площею 1 га за відсутності відповідного рішення органу місцевого самоврядування про її передачу у власність або надання у користування або за відсутності вчиненого правочину.

На земельній ділянці збудовано будівлі та споруди, влаштовано літні майданчики для відпочинку і автостоянку.

Попередньо розрахований розмір шкоди за самовільне зайняття земельної ділянки становить 1 738 324 гривні.

Матеріали перевірки направлено до відділу захисту інтересів суспільства і держави Головного управління Національної поліції в Харківській області. Сектором дізнання Харківського районного управління поліції № 3 Головного управління Національної поліції в Харківській області 09.12.2021 внесено відомості до ЄРДР у відповідності до ч. 1 ст. 197-1 КК України за № 12021226240002094.