Державні кадастрові реєстратори Херсонщини опрацювали понад 85 тис. звернень з питань ведення Державного земельного кадастру

З початку 2019 року державні кадастрові реєстратори Херсонської області опрацювали 85 395 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру. В середньому щотижня фахівці приймали та опрацьовували понад 1,7 тис. таких заяв. Найпопулярнішими послугами у сфері земельних відносин на сьогодні є надання витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки (38,1% від усіх послуг) та реєстрація земельних ділянок (41,7%).

За цей період державні кадастрові реєстратори зареєстрували 35 617 ділянок, найбільше – у Білозерському (3 270) та Генічеському (3 197) районах.

Також фахівці землевпорядної служби Херсонщини видали 32 520 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.