Державними інспекторами з контролю за використанням та охороною земель Одещини виявлено самовільне зайняття земельної ділянки в охоронній зоні

Державними інспекторами управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Одеській області під час проведення перевірки виявлено самовільне зайняття земельної ділянки державної власності, водного фонду в водоохоронній зоні, на березі річки міжнародного значення – Дунай, на території Вилківської міської ради Ізмаїльського району (за межами м. Вилкове).

Встановлено, що земельна ділянку площею 2,00 га використовується для власних потреб без жодних правових підстав, шляхом будівництва комплексу капітальних та некапітальних будівель та споруд без будь-яких дозвільних та правовстановлюючих документів на зазначені будівлі та на земельну ділянку. Крім того, на земельній ділянці створені штучні водойми.

Матеріали адміністративної справи були передані до ГУНП в Одеській області в порядку ст. 247 КУпАП, оскільки в порушенні є ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 4 ст. 197-1 ККУ, а саме: самовільне будівництво будівель або споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці щодо земель в охоронних зонах. За даним фактом Ізмаїльським РВП ГУНП в Одеській області було внесено відомості до ЄРДР за ч.4 ст. 197-1 ККУ.