Державними інспекторами з контролю за використанням та охороною земель Тернопільщини виявлено безгосподарське використання земель

Державними інспекторами з контролю за використанням та охороною земель в Тернопільській області під час проведення перевірки на території Кременецької міської територіальної громади виявлено порушення правил землеустрою власником земельної ділянки, що призвело до нецільового використання земельної ділянки сільськогосподарського призначення, шляхом облаштування штучної водойми без дозвільних документів.

Створення ставка без зміни цільового призначення земельної ділянки унеможливлює її використання за цільовим призначенням, що в свою чергу свідчить про безгосподарське використання, що спричинило виведення земельної ділянки із сільськогосподарського обороту.

На даний час матеріали перевірки передано до Кременецької місцевої прокуратури, оскільки в даному порушенні земельного законодавства вбачаються ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачено ст. 254 Кримінального кодексу України.