Держгеокадастр роз’яснює: Переваги використання інформаційних ресурсів національної інфраструктури геопросторових даних для органів місцевого самоврядування

На сьогодні використанню геопросторових даних для прийняття ефективних управлінських рішень приділяється значна увага. Якісні геодані необхідні для планування та управління розвитком територій, зокрема, органам місцевого самоврядування.

Держгеокадастр спільно з Програмою USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) підготував роз’яснення щодо повноважень громад та переваг, які вони отримають від наповнення даними національної інфраструктури геопросторових даних (НІГД).

З відеороз’ясненнями можна ознайомитися за посиланням.

Також задля підвищення спроможності громад у поводженні із геопросторовими даними та у розвитку НІГД за підтримки Програми USAID АГРО розроблено Методичні рекомендації щодо діяльності органів місцевого самоврядування у сфері НІГД.

З Методичними рекомендаціями можна ознайомитися за посиланням.

З питань технічної підтримки національного геопорталу НІГД можна звертатися до адміністратора національного геопорталу – Науково-дослідного інституту геодезії і картографії (vgst@gki.com.ua).