Держгеокадастр з 27 серпня 2023 року відновлює реалізацію пілотного проекту щодо внесення до ДЗК відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками в умовах воєнного стану

27 серпня 2023 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України № 766 від 25 липня 2023 року «Деякі питання відновлення пілотного проекту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками в умовах воєнного стану», якою відновлено реалізацію пілотного проекту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками в умовах воєнного стану (далі – Пілотний проект).

Постанова діє до припинення або скасування воєнного стану в Україні та протягом місяця з дня його припинення або скасування, але не пізніше ніж до 31 грудня 2023 року.

Надання доступу сертифікованим інженерам-землевпорядникам до Державного земельного кадастру, які бажають прийняти участь у Пілотному проекті, здійснюється згідно з пунктом 1881 Порядку ведення Державного земельного кадастру (далі – Порядок).

Сертифікованим інженерам-землевпорядникам для надання доступу до Державного земельного кадастру необхідно подати до Держгеокадастру в паперовій або електронній формі такі документи:

Документи надсилати на поштову адресу 03151, м. Київ, вул. Святослава Хороброго, 3, або на електронну пошту land@land.gov.ua.

На електронну пошту надсилаються копії сканованих документів, підписані кваліфікованим електронним підписом (КЕП) сертифікованого інженера землевпорядника.

Звертаємо увагу, що відповідно до пункту 150 Типової інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну, затвердженої постановою Кабінету міністрів України від 17 січня 2018 р. № 55, у разі відсутності додатків, зазначених у документі, або окремих аркушів, а також за наявності помилок в оформленні документа, що унеможливлює його виконання (відсутність підпису, відбитка печатки), документ не реєструється і повертається відправникові із зазначенням причини повернення або йому повідомляється про повернення документа телефоном.