Держгеокадастр Черкаської області видав майже 46 тис. витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

Упродовж восьми місяців 2021 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області на підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств і фермерських господарств, сформували й видали 45 694 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Із загальної кількості витягів через Публічну кадастрову карту в режимі онлайн замовлено та видано 35 244 (77%) таких документів, ще 10 450 (23%) – через Центри надання адміністративних послуг.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні й даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського й лісогосподарського виробництв, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також під час розробки показників і механізмів економічного стимулювання.