До бюджетів Львівщини надійшло 1,8 млн грн плати за втрати сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв

З початку року до бюджетів Львівщини надійшло 1,8 млн грн в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. Кошти використають на проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, інвентаризацію та охорону земель.

На сьогодні сумарно на спеціальних рахунках місцевих рад знаходиться 23,8 млн гривень. З них на рахунку обласної ради – 1 млн грн, міст обласного значення – 0,15 млн грн, районних рад – 5,9 млн грн, сільських, селищних і міських рад – 16,7 млн гривень.

У 2019 році на проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів у Львівській області використано 2,3 млн гривень. Ще 4,6 млн грн спрямовано на впровадження заходів з охорони земель. Також здійснювались роботи з інвентаризації земель.

Довідково:

Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільсько- та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.