До місцевих бюджетів Луганщини надійшло близько 4,7 млн грн завдяки проведеним земельним аукціонам

Протягом 2019 року Головне управління Держгеокадастру у Луганській області провело земельні торги у формі аукціонів з продажу прав оренди на 75 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 1,6 тис. гектарів.

Найбільшу кількість земельних ділянок реалізовано у Станично-Луганському (11 ділянок загальною площею 405,49 га), Попаснянському (12 – площею 206,57 га), Білокуракинському (13 – площею 318,07 га) районах Луганської області.

Найбільший розмір річної орендної плати за результатами торгів зафіксовано у Попаснянському районі Луганської області (Білогорівська селищна рада) – 81,4%  нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Загалом за результатами проведених у 2019 році на Луганщині земельних торгів, до місцевих бюджетів регіону надійшло 4,69 млн гривень. 

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на вебсайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».