Експерти Держгеокадастру Хмельницької області прийняли до опрацювання 45 558 проектів із землеустрою з інших областей України

З початку реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експерти Держгеокадастру Хмельницької області прийняли до опрацювання 45 558 проектів із землеустрою з інших областей.

На сьогодні фахівці опрацювали 45 541 проект землеустрою, з них 39 411 отримали позитивний висновок, 6 130 – негативний.

За цей період працівники землевпорядної служби Хмельниччини направили на погодження до інших областей  53 612 проектів землеустрою, з них на сьогодні опрацьовано 53 572 проекти, з яких 40 476 оцінено позитивно, негативні висновки отримали 13 096 проектів. Кількість зареєстрованих проектів землеустрою, які надійшли з порталу e.land.gov.ua, складає 37 221 проект.

У Хмельницькій області статус експерта мають 26 працівників Головного управління Держгеокадастру.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова у погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.