Експерти Держгеокадастру у Запорізькій області опрацювали близько двох тисяч проектів землеустрою

З початку поточного року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експерти Держгеокадастру у Запорізькій області прийняли до опрацювання 1 843 проектів землеустрою з інших областей, які стовідсотково опрацьовано. Позитивну оцінку експертів отримали 1 502 проекти (81%), негативну –  341 (19%).

За цей період на погодження до інших областей фахівці Держгеокадастру  у Запорізькій області направили 1 636 проектів, з яких на сьогодні опрацьовано 1 420. Позитивну оцінку експертів отримали 1 131 проектів (80%), негативну – 289 (20%).

В Запорізькій області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 14 осіб.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.