Експерти Держгеокадастру у Запорізькій області опрацювали понад 10,6 тис. проектів землеустрою з інших областей

З початку року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експерти органів Держгеокадастру у Запорізькій області прийняли до опрацювання  10 748 проектів землеустрою з інших областей, з яких на сьогодні опрацьовано 10 622. Позитивну оцінку експертів отримали 8 937 проекти (84%), негативну – 1 685 (16%).

За цей період на погодження до інших областей територіальні органи Держгеокадастру  у Запорізькій області направили 6 904 проекти, з яких на сьогодні опрацьовано 6 656. Позитивну оцінку експертів отримали 5 022 проекти (76%), негативну – 1 634 (24%).

У Запорізькій області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 14 осіб.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.