Експерти Держгеокадастру у Запорізькій області опрацювали понад 11 тис. проектів землеустрою

Протягом 2019 року, в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експерти Держгеокадастру у Запорізькій області прийняли до опрацювання 11 783 проекти землеустрою з інших областей, з яких на сьогодні опрацьовано 11 623. Позитивну оцінку експертів отримали 9 792 проекти (84%), негативну – 1 831 (16%).

За цей період фахівці Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області направили на погодження до інших областей 7 501 проект землеустрою, з яких на сьогодні опрацьовано 7 366. Позитивну оцінку експертів отримали 5 577 проектів (76%), негативну – 1 789 (24%).

У Запорізькій області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 14 осіб.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова у погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.